Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 8d. 17:24

Dėl Krymo Rusijos ambasadoriui atsikirtęs Remigijus Šimašius sulaukė pagyrų iš Ukrainos

Remigijaus Šimašiaus ir Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo susitikimas
Vilniaus m. savivaldybės nuotr. / Remigijaus Šimašiaus ir Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo susitikimas

„Rusijos ambasadorius oficialaus mandagumo vizito metu šiandien lyg tarp kitko pakvietė mane į Krymą... Atsakiau, kad mielai Krymą aplankysiu, kai gausiu Ukrainos ambasadoriaus pakvietimą.“ Tokią žinutę savo „Facebook“ profilyje antradienio vakarą palikęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius neliko nepastebėtas Ukrainoje – iš ten sostinės meras sulaukė pagyrų.

„Lietuvos sostinės Vilniaus meras Remigijus Šimašius garbingai atsakė Rusijos ambasadoriui į kvietimą apsilankyti okupuotame Kryme“, – rašo Ukrainos naujienų portalas obozrevatel.com.

Rusijos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Aleksandras Udalcovas su mandagumo vizitu pas Vilniaus merą R.Šimašių apsilankė antradienį. Kaip rašoma oficialiame Vilniaus savivaldybės pranešime, „susitikimo metu aptartos Vilniaus ir Maskvos bendradarbiavimo galimybės kultūros ir verslo srityse, ilgamečio projekto „Vilniaus namai Maskvoje“ ir „Maskvos namai Vilniuje“ dabartinė situacija ir tolesnės vystymo galimybės. Rusijos ambasadorius pasiūlė keistis sostinių savivaldybių delegacijomis, dalintis patirtimi.“

„Negalime nepaisyti esamos geopolitinės situacijos. Nuo jos priklauso ir priklausys bendradarbiavimas tarp Vilniaus ir Maskvos“, – pateikiama tokia R.Šimašiaus citata iš pokalbio su ambasadoriumi.

Apie Krymą pranešime neužsimenama, tačiau R.Šimašius tą patį vakarą apie tai paskelbė „Facebook“. Šis mero įrašas ir sulaukė itin palankių Ukrainos žiniasklaidos atsiliepimų.

Vilniaus m. savivaldybės nuotr./Remigijaus Šimašiaus ir Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo susitikimas
Vilniaus m. savivaldybės nuotr./Remigijaus Šimašiaus ir Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo susitikimas

„Obozrevatel“ teigimu, iki šiol su oficialiu vizitu Krymą yra aplankęs tik vienas Zimbabvės ministras. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min