TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl mitingų nukenčia viešasis saugumas kitose vietose

Šeštadienį prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų susirinko mitinguotojai, reikalaujantys panaikinti, jų manymu, Lietuvoje įsigalėjusią oligarchiją.
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Vien dėl praėjusios savaitės mitingų, piketų ir kelio blokadų Vilniaus policija patyrė 27 476 litų išlaidų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę Lietuvoje vyko daug įvairių mitingų, piketų, kelio blokadų. Policijos pareigūnai iš anksto nuosekliai ir atidžiai rengėsi užtikrinti juose viešąją tvarką ir su savo užduotimis susitvarkė puikiai. Mitingų metu nenukentėjo viešasis saugumas, jokių nepatogumų nepatyrė šalies gyventojai.

Policijos departamento pranešime spaudai teigiama, kad policija ėmėsi visų įmanomų įstatymiškai leistinų veiksmų, kad bet kokio mitingo ar piketo vietose nebūtų daromi nusikaltimai arba teisės pažeidimai, kad piliečiai, norintys išreikšti savo valią, galėtų tai daryti taikiai ir nepažeisdami įstatymų reikalavimų, kad nebūtų viešai smurtaujama, niokojamas turtas ar kitaip pažeidžiama viešoji tvarka.

Policija nekvestionuoja piliečių turimos konstitucinės teisės rinktis į taikų mitingą, bet atkreipia dėmesį, kad siekiant tinkamai užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą renginiuose, nukenčia viešasis saugumas kitose vietose. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad policijos ir kitų specialiųjų tarnybų veikla finansuojama iš valstybės biudžeto, todėl lėšos galėtų būti efektyviau naudojamos pirmiausia ten, kur reikia apsaugoti asmenų ir visuomenės saugumą.

„Kiekvienam mitingui skiriamos papildomos policijos pajėgos, pareigūnai atitraukiami nuo tiesioginių savo funkcijų vykdymo, o už papildomą darbą jiems privalo būti atlyginta“– teigia policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas. 

Vien dėl praėjusios savaitės mitingų, piketų ir kelio blokadų Vilniaus policija patyrė 27 476 litų išlaidų, kurios buvo planuojamos naudoti planingam patruliavimui Vilniuje ir Vilniaus apskrityje.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mitingas

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min