Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl patalpų savininko nenoro įsileisti meistrus, Kauno daugiabučio gyventojai liko be vandens ir kanalizacijos

Byras tinkas nuo Laisvės alėjos 118-o pastato
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Laisvės alėjos 118-as pastatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Į kitų poreikius nenorintis atsižvelgti patalpų savininkas – tikra nelaimė to pačio namo gyventojams. Tuo šią žiemą įsitikino Kaune, Laisvės al. 118 daugiabutyje įsikūrę žmonės.

Namo gyventojai be geriamojo vandens ir kanalizacijos liko kuomet prieš kelias savaites užšalo rūsyje įrengti vamzdžiai. Pirmame aukšte yra įrengtos komercinės patalpos, kurių savininkui priklauso ir rūsys. Šiuo metu komercinė veikla čia nevyko, patalpos nebuvo šildomos, todėl rūsyje esantys vamzdžiai užšalo. Dėl ledo kai kuriose vietose jie sutrūkinėjo, tačiau trūkiai pasimatė tik pradėjus šilti orui ir tirpti ledui.

Be vandens ir kanalizacijos gyvenantys žmonės tapo avarijos įkaitais, kai namą administruojančios įmonės „Žaidas“ darbuotojai negalėjo patekti į rūsį ir sutvarkyti vamzdžių. Komercinių patalpų savininkas atsisakė juos įleisti į rūsį. Tuomet gyventojai ir įmonės „Žaidas“ vadovai kreipėsi į savivaldybę prašydami padėti išspręsti problemą.

„Jau nuo šio pirmadienio vakaro žmonės gali naudotis biotualetu, o „Žaido“ vadovus įpareigojome parūpinti geriamojo vandens“, – teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vygaudas Molis.

Praėjusį penktadienį, vasario 17 d., Viešosios tvarkos tarnybos atstovai, apsilankę įvykio vietoje, komercinių patalpų savininkui surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą pagal ATPK 158 straipsnio 1 dalį už neįleidimą į patalpas ir trukdymą likviduoti avariją.

„Vakar atvykęs į savivaldybę jis prašė sudaryti komisiją ir tada pažadėjo įleisti darbininkus į jam priklausančias patalpas taisyti gedimų“, – teigė Viešosios tvarkos tarnybos vedėjas Rimas Sidera.

Specialistų nuomone, vamzdžiai gali būti sutaisyti jau tą pačią dieną, kai tik bus pradėtas remontas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min