Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl „Romuvos“ – auditas

Kino teatras „Romuva“
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kino teatras „Romuva“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį posėdžiavusi Kauno miesto savivaldybės taryba pavedė savivaldybės kontrolės ir audito tarnybai atlikti kino teatro „Romuva“ finansinį ir veiklos auditą dėl įmonės turto apskaitos.

Pasiūlymą tarybos nariams pateikė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Pasak jo, dėl prastėjančios „Romuvos“ būklės į jį ne kartą kreipėsi visuomenės atstovai. Apie tai rašyta ir žiniasklaidoje. Šiemet vasarį spaudoje buvo viešai pateikta informacija apie galimai neteisėtą UAB kino teatro „Romuva“ turto, tarp kurio yra sietynų, šviestuvų, apskaitą ir jo naudojimą. Miesto vadovo iniciatyvai pritarę tarybos nariai pavedė kontrolieriams iki birželio 20 dienos atlikti kino teatrą valdančios bendrovės finansinį ir veiklos auditą.

Auditoriai turės išsiaiškinti, ar įmonės turtas yra administruojamas ekonomiškai, racionaliai, nepažeidžiant teisės aktų reikalavimų. Neseniai iš visuomenininkų, savivaldybės administracijos ir mažojo „Romuvos“ akcininko UAB „Rosh“, kuri valdo 20 proc. kino teatro akcijų, buvo įsteigta „Romuvos“ kino teatro valdyba.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min