Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 17d. 15:06

Dėl sugedusio lėktuvo V.Pranckietis praleis vakarienę su Rytų Europos parlamentų vadovais

Viktoras Pranckietis laukia lėktuvo
V.Pranckiečio Facebook puslapio nuotr. / Viktoras Pranckietis laukia lėktuvo

Netikėtas lėktuvo gedimas sukėlė problemų Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui: jis antradienį pavėlavo išvykti į Rumuniją ir turės praleisti vakarienę su Baltijos ir Vidurio Europos valstybių parlamentų vadovais.

V.Pranckietis Rumuniją pasieks vakare ir visuose trečiadienį Bukarešte numatytuose renginiuose ir susitikimuose dalyvaus, 15min informavo Seimo vadovo atstovė spaudai Karolina Frolovienė.

Antradienį apie pietus Seimo pirmininkas turėjo iš Vilniaus į Bukareštą skristi per Varšuvą, bet į Varšuvą jį turėjęs nuskraidinti lėktuvas sugedo. Dėl to V.Pranckietis pasiguodė „Facebook“.

„Kai per 17 mėnesių trečią kartą nepakyla mane į ar iš vizito turėjęs skraidinti lėktuvas, imu matyti piloto licencijos privalumus“, – savo viešame „Facebook“ puslapyje paskelbė V.Pranckietis, pridėjęs ir nuotrauką iš oro uosto VIP salės.

15min žurnalistui susisiekus su Seimo vadovo atstove spaudai, K.Frolovienė informavo, kad sugedusio lėktuvo skrydis buvo nukeltas, bet didelių nepatogumų Seimo pirmininkas nepatirs: iš Varšuvos į Vilnių bus atsiųstas kitas lėktuvas, kuris pakils 19 valandą.

„Tiesiog gaila, kad neteks dalyvauti vakarienėje, kuri buvo numatyta programoje šiandien Bukarešte. Bet rytoj visi renginiai vyks pagal numatytą planą“, – sakė K.Frolovienė.

Rumunijoje V.Pranckietis dalyvaus B9 formato parlamentiniame viršūnių susitikime saugumo klausimais „Nuo Varšuvos iki Briuselio – NATO Rytų flango indėlis“.

Jame devynių Baltijos ir Vidurio Europos valstybių parlamentų vadovai aptars regioninio saugumo ir gynybos klausimus, NATO priešakinių pajėgų vaidmenį, santykius su Rytų partnerėmis, taip pat su Rusija. Susitikime bus kalbama apie bendrą gynybos ir atgrasymo poziciją, stabilumo regione kūrimą, kovą su terorizmu.

Bukarešto devintukas yra tradicinis daugiašalis formatas bendrai saugumo politikai aptarti. Jį 2015 metais inicijavo Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Čekija, Slovakija, Vengrija, Rumunija ir Bulgarija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min