Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konservatoriai jaučiasi persekiojami už kritiką

Konfliktas tarp uostamiesčio politikų bus nagrinėjamas Etikos komisijoje.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Konfliktas tarp uostamiesčio politikų bus nagrinėjamas Etikos komisijoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos miesto tarybos narys konservatorius Kęstutis Gabšys išplatino pranešimą, kuriame kitas tarybos narys Alfonsas Bargaila kaltinamas ėmęs už kritiką persekioti tarybos narę, taip pat konservatorę Eugeniją Odebrecht.

A.Bargaila etikos komisijai įteikė raštą dėl šmeižto jo asmeniui.

Savo rašte A.Bargaila teigė: „Autoritetingai pareiškiu, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Mariaus Usonio pasiūlymą dėl 2010 metų biudžeto projekto gavau 2010 metų vasario 16 d. 21.52 val. vakare.“

Tokį patį pareiškimą A.Bargaila padarė ir vasario 18 d. per tarybos posėdį. Tarybos narės E.Odebrecht sakinį, kad frakcija savo biudžeto variantą pateikė anksčiau, jis vertina kaip šmeižikišką ir prašo Klaipėdos miesto savivaldybės Etikos komisiją tokį pasisakymą įvertinti.

„Noriu pareikšti, kad TS-LKD frakcijos vadovo pavedimu Tėvynės sąjungos frakcijos parengtus alternatyvinius pasiūlymus dėl miesto biudžeto projekto į Alfonso Bargailos tarybos nario elektoroninio pašto dėžutę išsiunčiau š. m. vasario 12 d. 16.18 val., t. y. praėjus tik 1 parai po to, kai pasiūlymai buvo registruoti savivaldybės sekretoriate“, – teigė K.Gabšys.

Išplatintame pranešime apgailestaujama, kad A.Bargailai neužteko drąsos prisipažinti, jog jis tarybos posėdžio metu sąmoningai klaidino tarybos narius ir rinkėjus.

„Tarybos narys neatliko savo pareigos – apsvarstyti ir įvertinti tarybos narių teikiamas biudžeto pastabas. Vietoj atviro prisipažinimo ir atsiprašymo komiteto pirmininkas ėmėsi persekioti tuos, kurie jam išdrįso pasakyti teisybę“, – teigė K.Gabšys.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min