Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 01 04, 09:54

Dėl V.Tomaševskio dalyvavimo prezidento rinkimuose jo partija spręs vasarį

Vasarį paaiškės, ar Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas, europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis dalyvaus Prezidento rinkimuose. Tai portalui 15min sakė pats V.Tomaševskis.
Valdemaras Tomaševskis
Valdemaras Tomaševskis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Mes maždaug vasarį priimsime sprendimą“, – žurnalisto paklaustas, kada bus partijos sprendimas dėl to, ar ji kels savo kandidatą prezidento rinkimuose, teigė V.Tomaševskis.

Kaip kandidatą, kurį galimai kels partija, V.Tomaševskis paminėjo save patį.

„Yra partijos pasiūlymas kelti mane. O galutinis sprendimas bus priimtas vasarį“, – sakė jis.

Yra partijos pasiūlymas kelti mane. O galutinis sprendimas bus priimtas vasarį.

Paklaustas, ar tai reiškia, kad tai, ar dalyvaus rinkimuose, priklausys tik nuo jo asmeninio apsisprendimo, V.Tomaševskis teigė, kad ne visai taip.

„Čia priklausys nuo politinės situacijos“, – sakė jis.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks 2019 m. gegužę. Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks 2019 m. gegužę. Juose dalyvauti jau užsiregistravo ekonomistas Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė, Naglis Puteikis, Arvydas Juozaitis, Aušra Maldeikienė, Valentinas Mazuronis, Alfonsas Butė ir Vitas Gudiškis. Daugiau apie visus kandidatus sužinoti galite šiame 15min tekste.

Pranešti apie savo apsisprendimą ir užsiregistruoti Prezidento rinkimų kampanijos dalyviai privalo iki vasario vidurio. Iki kovo pabaigos užsiregistravusieji kandidatai turės surinkti rėmėjų parašus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min