Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl vietos po saule Seime kovos dar viena nauja partija

Šeštadienį Klaipėdoje rinkosi Tautos vienybės sąjungos nariai.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Šeštadienį Klaipėdoje rinkosi Tautos vienybės sąjungos nariai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant Seimo rinkimams suskubo susivienyti dar viena politinė jėga – Tautos vienybės sąjunga. Šeštadienį šiai naujajai politinei jėgai neabejingi žmonės rinkosi Klaipėdoje.

Patys šios sąjungos nariai teigia, kad Tautos vienybės sąjunga – tai naujo tipo politinė organizacija, siekianti politinės valdžios tik tam, kad realizuotų visos tautos  lūkesčius sukurti dorą, atsakingą, teisingą ir solidarią žmonių bendriją, gyvenančią Lietuvos valstybėje.

Naujoji sąjunga vienija ir Lietuvos piliečių sąjungą bei Tautos ateities forumą. Šią politinę jėgą į rinkimus ves Seime jau buvęs Algimantas Matulevičius.

Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Algimantas Matulevičius
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Algimantas Matulevičius

Per susitikimą Klaipėdoje jis negailėjo kritikos dabartinei valdžiai ir patikino turįs reikiamą skaičių narių, kad galėtų dalyvauti rinkimuose. „Nebijokit, apie mane išgirsite dar visko. Bet esu skersai išilgai pertikrintas, nieko niekas nerado“, – teigė A.Matulevičius.

Tautos vienybės sąjunga, be energetinės nepriklausomybės siekiamybės, akcentuoja ir kaimo problemas, būtinybę statyti giliavandenį uostą Būtingėje, panaikinti senaties terminą ekonominiams nusikaltimams, būtinybę pasirūpinti sveikos gyvensenos politika. Norima sumažinti ir Seimo narių skaičių iki 108 ir rinkti juos visus vienmandatėse apygardose. Sąjunga nori sustiprinti ir Prezidento institucijos funkcijas.

Susitikime kliuvo kritikos ir Lietuvos universitetams, kurie esą „kepa“ niekam nebereikalingus teisininkus ir vadybininkus, kurie vėliau neranda jokio kito darbo kaip padavėjų ar pardavėjų.

Anot Tautos vienybės sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininko Ryto Kaminsko, uostamiestyje ši politinė jėga turi 300 narių. „Mus remia profsąjungos, įvairios asociacijos“, – teigė jis. Paklaustas, kokios tai asociacijos, jis ėmė vardyti: pensininkų, muziejininkų. Tačiau konkrečių negalėjo įvardinti. Jau yra žinomi ir keli nariai, kandidatuosiantys vienmandatėse apygardose Klaipėdoje. „Marių“ apygardoje tikimasi išvysti Aidą Gedvilienę. „Sąrašo viršuje Klaipėdoje turėtų būti Arūnas Pakutinskas“, – teigė R.Kaminskas. Jis pats, pabrėžė, į Seimą neketinantis kandidatuoti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min