Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėmesio pristigęs Vilniaus meras Artūras Zuokas prisiminė tanką

Meras Artūras Zuokas meta iššūkį neleistinose vietoje automobilius statantiems žmonėms
Artūro Zuoko nuotr. / Meras Artūras Zuokas meta iššūkį neleistinose vietoje automobilius statantiems žmonėms.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus meras Artūras Zuokas nusprendė dar kartą priminti itin daug dėmesio sulaukusią akciją, kai šarvuočiu pervažiavo ant dviračių tako stovėjusį „Mercedes“ markės automobilį. Padėkojęs prie akcijos prisidėjusiems žmonėms, meras pristatė ir naują akciją, kuri vadinsis „Neversk manęs atvažiuoti tanku“.

Šarvuočiu pamėgęs važinėti A.Zuokas vėl grasina gatvėse pasirodyti su šia grėsminga transporto priemone. Tiesa, šįkart iš pradžių vairuotojai bus perspėjami ant automobilių, kurie pastatyti pažeidžiant Kelių eismo taisykles, klijuojant specialius lipdukus su užrašu „Neverks manęs atvažiuoti tanku“.

Anot A.Zuoko, akcijos, kurioje meras šarvuočiu traiškė „Mercedes“ automobilį, nauda buvusi didžiulė – investavus vos 10 tūkst. Lt naudos sulaukta už maždaug 25 mln. Lt. Esą Vilnius išgarsėjo visame pasaulyje, žmonės susidomėjo mūsų sostine.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./A.Zuokas ir Mercedes automobilio savininkas Vladimiras Rozenkovičius
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./A.Zuokas ir „Mercedes“ automobilio savininkas Vladimiras Rozenkovičius

„Man prisistatinėti nebereikia, kad ir kur nuvažiuočiau, visur visi pažįsta“, – pareiškė linksmai nusiteikęs meras, teikdamas padėkos raštus ir specialius marškinėlius visiems, prisidėjusiems organizuojant akciją.

Marškinėliai, kurie priekyje pažymėti naujuoju lipduku, o ant nugaros nupiešti angelo sparnai su Vilniaus žemėlapiu, yra, A.Zuoko teigimu, Juozo Statkevičiaus autorinis darbas.

Padėkos raštą ir marškinėlius gavo ir „Mercedes“ automobilio savininkas Vladimiras Rozenkovičius. Paklaustas, ar situacija buvusi suvaidinta, kaip ir mero pasivažinėjimas šarvuočiu, jis gynėsi teigdamas, kad taip įvyko atsitiktinai – nevykusiai palikęs automobilį ant dviračių tako jo neteko.

„Labai buvo gaila, bet ką padarysi – ne vietoje pastačiau mašiną ir kaip nubaudė, tai jau viskas, daugiau nestatau. Draudimas apmokėjo mano nuostolius“, – sakė vyras.

Internete ketinama išplatinti naują filmuką, kuriame A.Zuokas „mokys“ visus vilniečius, kaip klijuoti lipdukus ant automobilių, kurie statomi netvarkingai. Panašus filmukas bus suprantamas ir kitų šalių žiūrovams, kadangi jie galės pasižiūrėti vaizdo klipą anglų kalba, kuriame meras bando tramdyti Niujorko vairuotojus – klijuoja tokius lipdukus JAV didmiesčio gatvėse.

Savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus pateiktais duomenimis, pasaulio ekspertų skaičiavimais A.Zuoko socialinė provokacija, kai apie Vilnių išgirdo visas pasaulis, yra daugiau nei 25 mln. Lt vertės. TNS duomenimis, vien Didžiojoje Britanijoje apie šį vaizdo įrašą skelbė 6 826 portalai, Indijoje – 128, JAV – 3 496, o Vokietijoje – 1 716 portalų. Oficialioji versija „YouTube“ anglų kalba peržiūrėta 4 877 943 kartų, lietuvių kalba – 1 702 292, daugybė televizijų visame pasaulyje ją įsidėjo į savo svetainės. Anglų kalba vaizdo įrašas peržiūrėtas 257 šalyse ir regionuose. Populiariausias vaizdas buvo Lietuvoje, JAV, Prancūzijoje, Kanadoje ir Lenkijoje.

VIDEO: Vilnius video. Neversk manęs atvažiuoti tanku

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min