15min be reklamos
2022 11 30, 14:16

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ patvirtino dar šešis kandidatus į merus

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ trečiadienį patvirtino dar šešis kandidatus į savivaldybių merus Panevėžio mieste, Birštone, Biržuose, Pagėgiuose, Raseiniuose ir Varėnoje, pranešė partija.
Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ valdybos posėdis
Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ valdybos posėdis / Pauliaus Peleckio / 15min nuotr.

Į Panevėžio miesto merus partija kelia Lauro Jagmino, į Birštono – Jurgitos Šeržentienės, į Biržų rajono – Daliaus Trevinsko, į Pagėgių – Svetlanos Jašinskienės, į Raseinių rajono – Reginos Klevinskienės, į Varėnos rajono – Danguolės Miškinienės kandidatūras.

„Mūsų partijai šie rinkimai bus pirmieji, o augančios kandidatų gretos tik patvirtina, kad partija yra sėkmingai pradėjusi kovą su stagnacija savivaldų valdyme, pasirengusi kurti naujus miestų ir rajonų valdymo standartus bei formuoti naujos kartos savivaldos politiką“, – sako šiemet įkurtos partijos lyderis Saulius Skvernelis.

Jas balsų dauguma patvirtino nuotoliniu būdu posėdžiavusi partijos valdyba. Po trečiadienio posėdžio demokratų kandidatų į merus gretos išaugo iki 48.

Šiemet įkurta Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ yra patvirtinusi ir daugiau kandidatų į merus, tarp jų ir dabartiniai merai – Neringos meras Darius Jasaitis, Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis, taip pat Seimo nariai Lukas Savickas ir Kęstutis Mažeika.

Didžiųjų Lietuvos miestų merų rinkimuose dalyvaus šie partijos atstovai: Vilniaus miesto rinkimuose – partijos pirmininko pavaduotojas, Seimo narys Lukas Savickas, Kauno miesto – šio skyriaus pirmininkas Gintautas Labanauskas, Klaipėdos miesto – šio skyriaus pirmininkas, buvęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min