Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dešimt Šiaulių tarybos narių išreiškė nepasitikėjimą administracijos direktoriumi

Gedeminas Vyšniauskas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Gedeminas Vyšniauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Šiaulių miesto taryba turėtų balsuoti, ar nušalinti iš pareigų Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorių Gedeminą Vyšniauską. Parašais nepasitikėjimą juo išreiškė dešimt miesto politikų. Daugiausia – opozicijos atstovų.

Interpeliaciją administracijos direktoriui Gedeminui Vyšniauskui pasirašė dešimt Šiaulių politikų: Daiva Matonienė, Genadijus Mikšys, Alfredas Lankauskas, Vincas Laurutis, Juras Andriukaitis, Vladas Damulevičius, Vaidas Bacys, Artūras Kulikauskas, Jonas Bartkus ir Aurimas Nausėda.

Pasirašiusieji ypatingai sunerimę dėl ES fondų lėšomis finansuojamo „Urban“ projekto, Bendra jo vertė gali viršyti 85 milijonus litų.

Interpeliacijoje teigiama, kad administracijos direktorius nesprendžia strateginių miesto klausimų, nesirūpina miestui naudingais Europinių fondų projektais.

Pasirašiusieji ypatingai sunerimę dėl ES fondų lėšomis finansuojamo „Urban“ projekto, Bendra jo vertė gali viršyti 85 milijonus litų.

G.Vyšniauskas teigia, kad tai opozicijos politinis viražas.

Anksčiau privačiame sektoriuje dirbęs socialdemokratas tvirtina, kad toks puolimas jį dar labiau sustiprina ir paskatina dirbti.

Tarybos darbotvarkėje klausimas dėl direktoriaus interpeliacijos užregistruotas, tačiau ar dėl jo bus balsuojama, paaiškės posėdyje.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min