Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 4d. 19:43

„Dezintegracija 2046“ – regimybė, istorija, ateitis (video)

Klaipėdoje šį savaitgalį laukiami visi kino mėgėjai.
Organizatorių nuotr. / Klaipėdoje šį savaitgalį laukiami visi kino mėgėjai.

Lapkričio 5-6 dienomis į uostamiestį lyg koks ištikimas rudeniškas gandras grįžta „Dezintegracija“ – video ir alternatyvių kino formų festivalis.

Šįkart jis koncentruotas ir solidus. Du vakarai kūrybai ir pramogoms. Šnibždate, kodėl „Dezintegracija 2046“. Kas tai? Kodas, apartamentų numeris, mįslė, futuristo sapnas, ilgametė veiklos strategija ar bereikšmė kombinacija.

Abu vakarus bus pristatomos ne tik trumpų video darbų programos, bet ir stambesni projektai. Vizualinę plotmę papildys „paraštiniai“ renginiai – audiovizualiniai vyksmai. Festivalio vakarai baigsis ne kojų brūžinimu „žemyn-laiptais-einu-namo“, bet smagiais vakarėliais, skirtais tam, kad vieni išsilygintų ir užsivilktų, o kiti atrastų netikėtai turį bohemišką kailį...

Trumpesnių video darbų programoje – kūrėjai iš Lietuvos, Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Rusijos, tradiciškai – Kosmoso platybių. Anot „MeKuSos“ pirmininko ir „Dezintegracijos 2046“ organizatoriaus Dariaus Vaičekausko, kūrėjų iš užsienio darbuose (ispanų, rusų) pastebima komiškumo proveržių, tuo tarpu lietuviški kūriniai mąslesni, niūresni.

„Kaip ir kiekvienais metais programoje daug autorių, daug formų, daug eksperimentinės raiškos“, - džiaugėsi D.Vaičekauskas.

Šeštadienio vakaro „vinimi“ galima įvardinti jungtinį septynių „MeKuSos“ narių projektą „Žmogus su video kamera“. Jo rezultatas – dovana miestui, kuriame gyvenama.

Jau tradicija tampa tai, kad „Dezintegracija“ aprėpia ne tik video ir alternatyvias kino formas – čia pritinka ir audiovizualiniai projektai.

„Dezintegracija 2046“ festivalis – lapkričio 5-6 dienomis – Fotografijų galerijoje (Tomo g. 7) nuo 19 val.

VIDEO: "Dezintegracija 2046" Pristatymas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min