Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 15:08

Didesnei tvarkai užtikrinti – kilnojamosios vaizdo stebėjimo kameros

Panevėžys
„15min“ archyvo nuotr. / Panevėžys

Panevėžio miesto savivaldybė didesnei tvarkai mieste užtikrinti pradėjo naudoti mobilias vaizdo stebėjimo kameras.

„Ne kartą esame šnekėję apie miestą teršiančius pažeidėjus, kuriuos sunku būna pagauti už rankos. Turime problemiškų vietų – tarkim, prie įvažiavimų į miestą, – kur dažnai pilamos šiukšlės, kraunamos atliekos. Spėjame, kad tai gali būti ir rajono gyventojų darbas. Tuo tarpu už atliekų sutvarkymą mokame mes, panevėžiečiai. Todėl tikimės, kad visą parą įvairiose vietose naudojamos vaizdo stebėjimo kameros padės spręsti šią problemą“, – teigia Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Kol kas Savivaldybė įsigijo 3 mobiliąsias vaizdo kameras. Viešosios tvarkos ir kontrolės skyrius vaizdą stebės viešosiose vietose, kur pastebimai daugiau būna pažeidimų. Privačių asmenų valdos į stebėjimo lauką nepatenka. Apie tai, kad yra filmuojama, gyventojai perspėjami įvairiomis priemonėmis.

Stebėjimo kamerų vietos bus nuolat keičiamos. Vaizdo duomenys renkami bet kuriuo paros metu bet kurią dieną.

Savivaldybė dar kartą primena: neteisėtai atsikratyti atliekomis draudžiama. Negalima mesti žaliųjų, statybos atliekų į buitinių atliekų konteinerius, šalia jų. Negalima krauti atliekų prie važiuojamosios kelio dalies. Už šiuos pažeidimus gresia bauda iki 2000 litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min