Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 5d. 08:19

Šiaurės, Vakarų Lietuvoje sninga, pusto (nuotraukos, atnaujinta 11.08 val.)

Klaipėdoje stipriai pasnigo
15min.lt skaitytojo Mariaus L. nuotr. / Atsargiai! Slidus kelias
Eismo sąlygos didesnėje Lietuvos pusėje yra sudėtingos. Daug kur sninga arba snyguriuoja bei pažeme pusto. Stipriau sninga ir pusto Vakarinėje ir šiaurės vakarinėje Lietuvos dalyse. Pajūryje keliuose vietomis yra iki 10 cm storio sniego sluoksnis.

Vakarinėje Lietuvos dalyje ir Žemaitijoje magistralinių kelių dangos daugiausiai provėžotos, krašto keliai provėžoti, yra prispausto sniego, sniego liežuvių. Šie keliai pakartotinai valomi ir vietomis barstomi. Kitur magistralinių ir krašto kelių dangos daugiau ar mažiau provėžotos. Eismo sąlygos patenkinamos. Geresnės eismo sąlygos vidurio ir pietų Lietuvoje. Čia magistralinių kelių dangos su nedidelėmis provėžomis, krašto keliai provėžoti. Eismo sąlygos normalios.

Magistraliniame kelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda nuo Vilniaus iki 235 km (Šilalės sankryžos) pirma eismo juosta nuvalyta ir pabarstyta, danga šlapia, o antroje eismo juostoje yra šlapio sniego, o nuo šios sankryžos pirma juosta provėžota, o antra pasidengusi sniegu. A2 Vilnius-Panevėžys pirma eismo juosta nuvalyta ir pabarstyta, danga šlapia, o antroje eismo juostoje yra šlapio sniego. Šie keliai valomi ir barstomi.

Klaipėdos apskrityje yra apie 20 proc., o Telšių apskrityje yra apie 5 proc. apsunkintai išvažiuojamų rajoninės reikšmės kelių. Kitur rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu, provėžoti, vietomis yra sniego liežuvių ar ledo. Eismo sąlygos šiuose keliuose sudėtingos, slidu.

Apsemti ir apledėję kai kurie Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje esančių rajoninių kelių ruožai. Bendras tokių kelių ruožų ilgis apie 7,24 km. Eismas šiuose ruožuose draudžiamas. Dėl tikslesnės informacijos prašome kreiptis į Šilutės ir Tauragės kelių tarnybas.

Išsami orų prognozė čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Sniegas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

27:11
03:07
16:08

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie 15min