Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos kariuomenė perdavė policijai pusę milijono šaudmenų

Lietuvos kariuomenė policijai perdavė apie pusę milijono automatiniams šautuvams skirtų šaudmenų.
D. Antulio nuotr. / Lietuvos kariuomenė policijai perdavė apie pusę milijono automatiniams šautuvams skirtų šaudmenų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Lietuvos kariuomenė Logistikos valdybos Depų tarnybos arsenale Linkaičiuose (Radviliškio r.) Lietuvos policijai perdavė apie pusę milijono automatiniams šautuvams skirtų šaudmenų.

Perduoti 5,56x45 ir 5,45x39 mm kalibrų koviniai šoviniai bus skirti policijos turimų automatinių šautuvų koviniam komplektui sudaryti, atsargoms papildyti, taip pat pareigūnų rengimui, pranešė Krašto apsaugos ministerija.

Šoviniai perduoti atsižvelgus į Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos prašymą. Taip pat buvo įvertinta, kad amunicijos atsargos kai kuriose šalies ginkluotųjų pajėgų institucijose yra nepakankamos ir jas būtina naudoti racionaliai – pagal poreikį perskirstant.

Karo padėties atveju Lietuvos ginkluotąsias pajėgas sudaro kariuomenė, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, specializuoti policijos daliniai, Lietuvos šaulių sąjungos koviniai būriai bei kiti koviniai piliečių ir jų organizacijų ginkluoto pasipriešinimo vienetai, pavaldūs ginkluotųjų pajėgų (kariuomenės) vadui. Atsižvelgiant į tai, perduodama šaudmenis policijai, Lietuvos kariuomenė stiprina šalies ginkluotųjų pajėgų pasirengimą šalies gynybai.

Besirengdama ekstremalioms situacijoms ir šalies gynybai, Lietuvos kariuomenė nuolat planingai sąveikauja su kitomis susijusiomis šalies institucijomis. Tarpusavio bendradarbiavimo planuose yra numatytas periodiškas keitimasis turima informacija, dalinimasis patirtimi, įvairaus lygmens bendrų pratybų ir mokymų organizavimas, dalyvavimas bendruose renginiuose ir kitos priemonės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kariuomenė
Parašykite atsiliepimą apie 15min