Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiojo ketvirtadienio minėjimo šv. Mišiose vyskupas Kęstutis Kėvalas plovė kojas nuteistiesiems

Kęstutis Kėvalas laiko šv. Mišias
Kęstutis Kėvalas laiko šv. Mišias
Šaltinis: 15min
0
A A

Laisvės atėmimo vietų ligoninės Pravieniškių padalinyje Didįjį ketvirtadienį, balandžio 17-ąją, Kauno arkivyskupijos augziliaras, arkivyskupo generalvikaras vyskupas Kęstutis Kėvalas kartu su kunigu Severinu Arminu Holocheriu OFM, diakonu Nerijumi Pipiru 15.00 val. aukojo šv. Mišias, Paskutinės Vakarienės atminimą.

Kartu su nuteistaisiais, įstaigos direktoriumi Andriumi Dubinu, darbuotojais ir pareigūnais, šv. Mišiose dalyvavo Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos atstovai, Lietuvos Carito savanoriai, Katalikų evangelizacijos bendruomenė „Naujoji Sandora“, Alfa kursą nuteistiesiems vedantys savanoriai.

Vyskupas Kęstutis Kėvalas į nuteistuosius kreipėsi pavadindamas juos broliais ir ne kartą priminė Jėzaus pasakytus žodžius, raginančius mylėti vieniems kitus be jokių išlygų. „Tai šokiruoja, bet kojų plovimas – nesugalvotas mūsų. Tai Jėzaus atliktas veiksmas, kurį esame raginami daryti visi – kitam padėti, prie kito prisiglausti, kaip tai padarė Jėzus, be jokių sąlygų", – per homiliją kalbėjo K. Kėvalas.

K.Kėvalas plauna kojas nuteistiesiems
K.Kėvalas plauna kojas nuteistiesiems

Kojų mazgojimo apeigose vyskupas K.Kėvalas suklupo prie nuteistųjų ir nuplovė kojas 9 laisvės netekusiems vyrams, tuo primindamas Jėzaus kvietimą mylėti kiekvieną be išlygų.

„Plauti kojas – ne juokas. Reikia perlipti per save. Mūsų visuomenei tai atrodo skandalinga ir nenormalu. Tai – sotumo sugriovimas. Bet jeigu nori būti laimingas, turi peržengti ribą kito žmogaus link, ypač kenčiančio", – po šv. Mišių kalbėjo K.Kėvalas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min