Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 15d. 16:30 , atnaujinta: 2017 birželio 15d. 17:40

Dingus elektrai nutrauktas Seimo posėdis

Seime - Darbo kodekso pataisų priėmimas
Valdo Kopūsto / 15min nuotr. / Seimo salė

Ketvirtadienio popietę dingus elektros tiekimui nutrauktas parlamento plenarinis posėdis.

Seime dingo elektra

Elektros tiekimas Seime sutriko apie 16 valandą. Iš pradžių elektros nebeliko dalyje Seimo rūmų, o maždaug po 15 min. ji dingo ir plenarinių posėdžių salėje.

Dėl to Seimo nariai nutraukė darbą.

Dingus elektrai, Seime savaime nusileido žaliuzės ant langų, išsijungė kompiuteriai.

Nesant elektros, neveikė ir liftai Seime, dėl to negalią turintis Seimo narys Justas Džiugelis negalėjo patekti į antrą Seimo rūmų aukštą, kur yra plenarinių posėdžių salė.

Maždaug po pusvalandžio atsiradus elektrai, parlamentarai nutarė nebeposėdžiauti. Paskelbta vakarinio posėdžio pabaiga.

Seimo vicekancleris Antanas Dimaitis BNS sakė, kad gedimas įvyko elektros tinkluose, ne Seime.

Bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) Komunikacijos skyriaus vadovas Martynas Burba 15min informavo, kad priežastis techninė.

„15.50 val. akcinės bendrovės LITGRID perdavimo tinkle buvo užfiksuotas įtampos krytis, dėl to atsijungė mūsų automatiniai saugikliai. Tai ir lėmė, kad buvo sutrikdytas elektros tiekimas Seimo rūmuose“, – sakė jis.

M.Burbos teigimu, gauta pranešimų apie elektros tiekimo sutrikimus ir kituose Gedimino prospekto pastatuose. Pranešimai tikrinami.

Elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ komunikacijos vadovė komunikacijos vadovė Vilija Railaitė 15min teigė, kad įtampos krytis fiksuotas dėl žaibo, nors Vilniuje diena buvo saulėta.

„Žaibas, perkūnija tiesiog atjungė vieną liniją ir viskas. Matyt buvo perkūnija, nes man dispečeriai taip pranešė“, – sakė ji.

Kaip BNS informavo Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“, dėl elektros energijos tiekimo sutrikimų trumpam buvo išsijungę šviesoforai visame Vilniaus mieste. Atstačius elektros tiekimą buvo atkurtas beveik visų šviesoforinių sankryžų veikimas.

Temos: 2 Seimas Elektra
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min