Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2014 01 07

Diplomatų pokalbių pasiklausymo skandalo auka Renatas Juška: pokalbiai gali būti įrašyti Lietuvoje

Buvęs Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Renatas Juška, pareigų netekęs po ambasadorių pokalbių pasiklausymo skandalo, „Žinių radijo“ laidoje prasitarė neatmetantis, kad šie pasiklausymai galėjo būti vykdomi ir paviešinti būtent Lietuvoje.
Buvęs Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Renatas Juška
Buvęs Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Renatas Juška / Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr.

„Įtarimai tikrai nesusilpnėjo, greičiau atvirkščiai. Bet dėl vykstančio ikiteisminio tyrimo negaliu atskleisti daugiau detalių“, – apie slaptus jo paties pokalbių pasiklausymus kalbėjo R.Juška.

„Jos tik sustiprino mano įtarimus, aišku, teisingai vykdant tyrimą, šios detalės turėtų virsti įrodymais. Tai ir yra mano viltis“, – teigė pašnekovas.

Jis sutinka su Seimo nario Vitalijaus Gailiaus mintimis, kad šie pasiklausymai galėjo būti vykdomi ir paviešinti būtent Lietuvoje. Pasak R.Juškos, nežinia, koks scenarijus būtų liūdnesnis: sužinoti apie mūsų struktūrų pasiklausymą, ar apie mūsų saugumo struktūrų bendradarbiavimą su kitų šalių saugumo struktūromis.

Paklaustas, ar nejaučia nuoskaudas, kad buvo greitai pašalintas iš ambasadoriaus pareigų, R.Juška tikino, kad nemato dėl ko turėtų liūdėti.

„Čia nėra dėl ko labai būti įskaudintam. Valstybės vadovė turi tokią teisę, ambasadoriai gali būti atšaukti ir per trumpesnį laikotarpį, negu aš buvau atšauktas. Tik, aišku, ne visiems yra žinomos priežastys, kurios paskatino šiuos sprendimus“, – teigė R. Juška.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius