Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 7d. 19:08

Diplomatų pokalbių pasiklausymo skandalo auka Renatas Juška: pokalbiai gali būti įrašyti Lietuvoje

Buvęs Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Renatas Juška
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr. / Buvęs Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Renatas Juška

Buvęs Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Renatas Juška, pareigų netekęs po ambasadorių pokalbių pasiklausymo skandalo, „Žinių radijo“ laidoje prasitarė neatmetantis, kad šie pasiklausymai galėjo būti vykdomi ir paviešinti būtent Lietuvoje.

„Įtarimai tikrai nesusilpnėjo, greičiau atvirkščiai. Bet dėl vykstančio ikiteisminio tyrimo negaliu atskleisti daugiau detalių“, – apie slaptus jo paties pokalbių pasiklausymus kalbėjo R.Juška.

„Jos tik sustiprino mano įtarimus, aišku, teisingai vykdant tyrimą, šios detalės turėtų virsti įrodymais. Tai ir yra mano viltis“, – teigė pašnekovas.

Jis sutinka su Seimo nario Vitalijaus Gailiaus mintimis, kad šie pasiklausymai galėjo būti vykdomi ir paviešinti būtent Lietuvoje. Pasak R.Juškos, nežinia, koks scenarijus būtų liūdnesnis: sužinoti apie mūsų struktūrų pasiklausymą, ar apie mūsų saugumo struktūrų bendradarbiavimą su kitų šalių saugumo struktūromis.

Paklaustas, ar nejaučia nuoskaudas, kad buvo greitai pašalintas iš ambasadoriaus pareigų, R.Juška tikino, kad nemato dėl ko turėtų liūdėti.

„Čia nėra dėl ko labai būti įskaudintam. Valstybės vadovė turi tokią teisę, ambasadoriai gali būti atšaukti ir per trumpesnį laikotarpį, negu aš buvau atšauktas. Tik, aišku, ne visiems yra žinomos priežastys, kurios paskatino šiuos sprendimus“, – teigė R. Juška.

Žinių radijas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min