Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„DixXband“ koncertai – ir filharmonijoje, ir klube

DixXband
Organizatorių nuotr. / DixXband
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Rudens darganos užmigdytus kauniečius bandys išbudinti energingieji „DixXband“ muzikantai.

 Kauno valstybinėje filharmonijoje ateinantį šeštadienį jie pristatys naujausią savo programą „SingSwing“, o vakarėlyje klube „Combo“ improvizuos Madonnos ir kitų garsių atlikėjų kūrinių motyvais. „Naujuose savo koncertuose pristatome pačių geriausių visų laikų svingo kūrinių aranžuotes, kurios sukūrėme patys. Tie, kas girdėjo, negyrė – jie tiesiog negalėjo nusėdėti vietoje ir netrypti kojomis“, – juokėsi Kaune susibūrusio kolektyvo nariai.

Kauniečių ausims „DixXband“ pasiūlys legendinių svingo epochos genijų kūrinių naujas versijas. Puikiai pažįstamas melodijas muzikantai paskanino užburiančiais latino ir bebopo stilių prieskoniais.

„Šią programą aš galėčiau pavadinti bendru labai sparčiai progresuojančios džiazo dainininkės Kristinos Svolnikaitės ir džiazo grupės „DixXband“ projektu. Kaunas išgirs tai, ko jau seniai negirdėjo – gyvas vokalines improvizacijas. Tai bus tikrai įdomus renginys“, – įsitikinęs „DixXband“ meno vadovas Raimundas Arnašius.

Koncerte taip pat dainuos ir gros džiazo muzikantas Vytautas Grubliauskas, geriausiai žinomas kaip Kongas, Ričardas Kukulskis ir Andrius Daugirdas.

Kauno valstybinėje filharmonijoje prasidėjęs šėlsmas vėliau persikels į naktinį klubą-restoraną „Combo“. Čia universalumu garsėjanti grupė gros geriausius Madonnos, Elvio Presley, grupės „The Beatles“ ir kitų legendinių atlikėjų kūrinius. „Klube atliksime lengvesnę, populiaresnę muziką. Po koncerto filharmonijoje tai bus tarsi desertas“, – sakė R.Arnašius.

Koncerto Kauno valstybinėje filharmonijoje pradžia šeštadienį, 18 val., o vakarėlio naktiniame klube-restorane „Combo“ – 21 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min