TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Kedžio rėmėjai jau paaukojo 10 tūkst. litų

Tinklalapis drasiauskelias.lt startavo antradienį vakare.
drasiauskelias.lt / Tinklalapis drasiauskelias.lt startavo antradienį vakare.
Šaltinis: 15min
0
A A

Drąsiaus Kedžio ir jo artimųjų rėmėjai į mirusiojo motinos Laimutės Kedienės sąskaitą jau pervedė apie 10 tūkst. litų. „Apie 10 tūkst. Gal dabar jau ir daugiau, nes Neringa nepatikrino“, – penktadienį Vilniuje vykusioje spaudos konferencijoje sakė D.Kedžio teta Audronė Skučienė.

Judėjimo „Drąsiaus kelias“ internetiniame tinklalapyje teigiama, esą nepaisydama to, kad D.Kedys mirė, jo šeima neketina pasiduoti ir „už teisybę kovos iki galo, kaip už ją kovojo D.Kedys“. „Todėl atsižvelgdama į visuomenės norą paremti teisybės paieškas šitoje juodoje byloje, kad būtų išaiškintas D.Kedžio nužudymas ir tiesa pedofilijos byloje, bei siekdama užkirsti kelią tolesniems kriminalizuotos teisėsaugos veiksmams – prasidėjusiam susidorojimui su D.Kedžio šeima – Drąsiaus Kedžio mama Laimutė Kedienė atidarė sąskaitą, į kurią galite paaukoti lėšų teisybės paieškai“, – rašoma minėtame internetiniame tinklalapyje.

Pasak A.Skučienės, kol kas iš šių pinigų nepanaudotas nė litas. „Pirmiausia nuskaičiuos mokesčius, bet dar pinigų neliečiame. Vėliau bus paskelbtos žmonių pavardės, kurie aukojo internete, ir kur tie pinigai išleisti: kas nupirkta, kam jie panaudoti“, – teigė D.Kedžio teta.

Jos sūnus Tadas Skučas taip pat pabrėžė, kad į judėjimą „Drąsiaus kelias“ žmonės įsitraukia labai aktyviai. Šiuo metu minėto judėjimo internetiniame tinklalapyje jau yra prisijungę apie 5 tūkst. žmonių. Pasak T.Skučo, labai aktyviai prie judėjimo prisideda užsienyje gyvenantys lietuviai.

Nemokamai pastatė net tualetų

Žurnalistų paklausti, ar už paaukotus pinigus neperkamas maistas prie Kedžių ir Venckų namų susirinkusiems D.Kedžio gynėjams, mirusiojo artimieji tikino, kad žmonės visko atsineša patys.

„Galite atvažiuoti, ten galima minią išlaikyti. Kiekvienas ką nors atsineša ateidamas. Firmos nemokamai atvežė picų, dėžes bandelių.  Apie jokius mokesčius nebuvo nė kalbos. Net biotualetų nmokamai pastatė“, – sakė A.Skučinė.

Ji pridūrė, kad Garliavoje susirinkę žmonės, kitaip nei sakė „įtariamas pedofilas Andrius Ūsas“, kad jie esą „psichopatų minia“, iš tikrųjų yra tvarkingi žmonės, tarp jų daug mokytojų, verslininkų ir žinomų Garliavoje asmenų.

Kunigas Jonas Varkala per konferenciją pabrėžė: „Vienas bičiulis man sakė: „Čia kaip duonos padauginimo stebuklas. Visi valgo, valgo, bet vis tiek lieka. Mes kaip šeima. <...> Viena moteris man sakė: „Aš po ratais pulsiu.“ 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min