Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 09, 14:27

Donaldai koncertas atsirūgs (atnaujinta 15.00 val.)

Pirmoji auka, kurią tautos „prisikėlėliai“ nusprendė išvilkti į dienos šviesą dėl Seimo nariui netinkamo uždarbiavimo, bus Donalda Meiželytė–Svilienė.
Donalda Meiželytė
Donalda Meiželytė / „Scanpix“ nuotr.

Tautos prisikėlimo partijos frakcija pati kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, kad pastaroji įvertintų D.Meiželytės elgesį. Praėjusių  metų gruodžio 22-ąją, kai Seime vyko plenarinis posėdis, D.Meiželytė vedė pramoginį renginį.

Spaudos konferenciją surengęs frakcijos seniūnas Laimontas Dinius sakė, jog D.Meiželytė labai apgailestauja ir atsiprašo dėl tokio poelgio. Pati D.Meiželytė spaudos konferencijoje nedalyvavo. Pasak L.Diniaus, kol kas laukiama papildomo Konstitucinio teismo išaiškinimo, kokiu kūrybiniu darbu gali užsiimti Seimo nariai. Tačiau frakcijos nuomone, praleisti Seimo posėdžio negalima dėl jokio renginio. „Net dėl labdaringo“, – patikslino L.Dinius. Tačiau, anot jo, dauguma frakcijos narių mano, jog net ir laisvu laiku „dalyvauti renginiuose už honorarus nėra labai sveikintina“.

L.Dinius taip pat sakė, jog jei jis pats būtų atsidūręs tokioje situacijoje, atsisakytų Seimo nario atlyginimo už praleistą dieną. „Imti dar ir atlyginimą yra visiškai neetiška“, – sakė seimūnas. Tačiau jis teigė nežinąs, kaip pasielgs D.Meiželytė.

15min.lt primena, jog D.Meiželytė „Gazprom“ vakarėlyje koncertavo irgruodžio 29-ąją, Tačiau tuomet Seimo posėdžio nebuvo. Į Seimo etikos sargų akiratį yra pakliuvusi ir Inga Valinskienė, kuri privačiame vakarėlyje koncertavo lapkritį. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min