Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 21d. 06:36

Dovana vaikams – pasakos

Jaunieji „Trepsės“ studijos aktoriai suvaidins R.Černiausko „Slieko pasaką“.
I.Simonaitytės bibliotekos nuotr. / Jaunieji „Trepsės“ studijos aktoriai suvaidins R.Černiausko „Slieko pasaką“.

Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka drauge su Klaipėdos jaunimo centro vaidybos studijos „Trepsė“ aktoriais svečiuosis Klaipėdos vaikų globos namuose „Smiltelė“ ir dovanos vaikams R.Černiausko pasaką apie slieką.

Projektu „Grąžinkim pasaką vaikams“, kurį remia Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija, tikimasi atgaivinti seną pasakų sekimo tradiciją šeimose, sugrąžinant pasakų knygas į kasdienį vaikų gyvenimą.

Pasakų sekimo konkurse nuo balandžio mėnesio jau dalyvavo 6 atlikėjai. Pasirodė profesionalūs aktoriai, moksleiviai ir mėgėjai. Konkursas tęsiasi iki gruodžio mėnesio, kai I.Simonaitytės bibliotekoje bus apdovanoti pasakų sekėjai ir išrinktas geriausias pasakininkas.

„Kai aš dar buvau maža, prieš miegą mėgau klausytis mamos sekamų pasakų. Jos būdavo labai įvairios: apie princeses, karalius, apie piktas pamotes. Kai išmokau pati skaityti, pasakoms taip pat  neatsispirdavau. Manau, kad šiais laikais žmonės tolsta nuo literatūros, nuo pasakų, todėl ir pasiryžau dalyvauti tokiame konkurse, kad mano sekamą pasaką išgirstų kuo daugiau klausytojų“, – pasakojo Klaipėdos ,,Varpo“ gimnazijos moksleivė Gerda.

Ketvirtadienį nuostabi ir linksma R.Černiausko pasakaitė drauge su „Trepsės“ aktoriais bus sekama vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtiniams. I.Simonaitytės biblioteka spalio mėnesį pakvies pasiklausyti J.Januškevičiūtės „Paršiuko Ikaro“.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min