Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Dr.Who“ skelbia karą fonogramoms

„Dr.Who“ jau šėlo „Tabami Goes Queen“ projekto dalyviai.
A.Stapono nuotr. / „Dr.Who“ jau šėlo „Tabami Goes Queen“ projekto dalyviai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Beveik kiekvieną penktadienį klaipėdiečius bei miesto svečius gyvais koncertais džiuginantis naktinis klubas „Dr.Who“ nusprendė nebesitaikstyti su plastmasine kultūra ir užsiimti muzikiniu švietimu.

Tokį savo tikslą klubo atstovai sieks įgyvendinti nuo šiol tikro garso renginius ženklindami ciklo „Dr.Who Gyvai“ vardu bei akcentuodami tokių pasirodymų privalumus.

Pirmasis renginių serijos koncertas įvyks jau šį penktadienį. Jo metu vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Mantas kartu su septyniais gyvai grojančiais instrumentalistais atliks visame pasaulyje žinomo dainininko Lenny Kravitzo kūrinius.

„Atėjo laikas žmonėms parodyti, kas yra tikra, o kas – ne, – dėstė „Dr.Who“ atstovai, – pastebėjome, jog yra nemažai žmonių, kurie net nežino kuo skiriasi gyvo garso koncertas nuo tokio, kurio metu muzikantų darbą atlieka kompaktinių plokštelių grotuvas. Tai ne išprusimo reikalas, o prastos kokybės koncertų organizatorių kaltė.“

Anot klubo atstovų, kiekvienas pasiruošimas gyvo garso pasirodymui reikalauja ne tik nemažai lėšų, bet ir laiko, nervų bei jėgų: garso kokybė renginio metu turi būti nepriekaištinga, todėl tenka paplušėti nemažai valandų derinant krūvą gitarų, būgnų komplektą, pučiamuosius, klavišinius, dainininko bei pritariančių vokalistų mikrofonus.

„Bet kuris garso operatorius pritartų, jog kiekvieną kartą - tai pragariškas darbas, nes naudojami ne tik įvairūs instrumentai ar skirtingi stiprintuvai, bet taip pat tenka iki skrupulų patenkinti kiekvieno atlikėjo techninius pageidavimus, o ką bekalbėti apie tai, koks darbas laukia paties koncerto metu, kai į klubą prisirenka nuolat judančių ir garsą sugeriančių kūnų,“ – aiškino organizatoriai.

Apie tai, kiek pastangų reikia įdėti ruošiantis gyviems pasirodymams bei dalyvaujant juose, galėtų papasakoti ir šį penktadienį uostamiestyje dainuosiantis Mantas.

Klube „Dr.Who“ įvyksiančios muzikinės premjeros metu vokalistas perdainuos žymiausius Lenny Kravitzo muzikinius perlus. Toks iššūkis Mantui jau nebe pirmas – savo sugebėjimus jis jau įrodė „Tabami Goes Queen“ bei „Kitaip“ koncertų metu

Klausytojai galės išgirsti tiek iki skausmo išklausytą „American Woman“, už širdies griebiantį „You Belong To Me“, energingąjį „Fly Away“, bene žinomiausią, tiesiog iš kojų verčiantį „Are You Gonna Go My Way“, bet ir daugelį kitų. Be to, Mantas pažadėjo uostamiesčio gerbėjams pristatyti bei gyvai atlikti savo naujausią radijo hitą „Čiuožki“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min