Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 24d. 22:31

„Duetai“ aktorių porai padėjo įgyvendinti studijų laikų svajonę

Spektaklyje vaidinantys aktoriai pažįstami nuo pirmo kurso.
Organizatorių nuotr. / Spektaklyje vaidinantys aktoriai pažįstami nuo pirmo kurso.

Rusų kompanijos sukurtame televizijos seriale komišką milijonierių vaidinantis aktorius Dainius Kazlauskas puikiai pažįstamas ir teatro lankytojams. Scenoje, kaip ir televizijoje, jis taip pat nevirkdo žiūrovų – dažniausiai D.Kazlauską galima išvysti komedijose.

Netrukus Kauno publikos teismui bus pristatyta dar viena šmaikšti istorija – spektaklis „Duetai“, kuriame D.Kazlauskas vaidina kartu su kita nemažiau talentinga lietuvių aktore – Viktorija Kuodyte.

Gyvenimiška istorija jau yra pavergusi žiūrovus: 2009-ųjų pavasarį spektaklis „Duetai“ teatrų festivalyje Kaune laimėjo publikos simpatijų prizą, o V.Kuodytė buvo paskelbta geriausia šio festivalio aktore. Todėl aktoriai net neslepia, kad sugrįžti su šiuo kūriniu į laikinąją sostinę jiems labai malonu.

Pasak spektaklyje ne tik vaidinančio, bet jį ir režisavusio D.Kazlausko, dar studijų metais, kone prieš du dešimtmečius užgimusi mintis suvaidinti jam ir V.Kuodytei kartu buvo įgyvendinta tik dabar. Studijų laikų dueto pirmasis „blynas“ – komedija, pilna gyvenimiško humoro. Keturios aštuonių skirtingų personažų istorijos žiūrovus apgaubia jaukia atmosfera, leidžiančia mėgautis šmaikščiai, profesionaliai ir skoningai pastatytu spektakliu, pradedant muzika, baigiant neeiline scenografija bei kostiumais.

Komedija „Duetai“ Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis“, bus rodoma sausio 30 dieną, 18 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min