Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Duobės centre bado akis Kauno merui

Neestetiškai atrodanti S.Daukanto gatvės atkarpa užkliuvo Kauno merui. Valdininkų teigimu, mieste yra prastesnės būklės vietų, kurias pirmiausia reikėtų tvarkyti.
A.Kupčinsko nuotr. / Neestetiškai atrodanti S.Daukanto gatvės atkarpa užkliuvo Kauno merui. Valdininkų teigimu, mieste yra prastesnės būklės vietų, kurias pirmiausia reikėtų tvarkyti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Po žiemos visu savo grožiu atsivėrusios miesto gatvių ir šaligatvių duobės bado akis ne tik paprastiems kauniečiams, bet ir miesto merui.

Savaitgalį su šeima miesto centre vaikščiojęs Andrius Kupčinskas savo akimis įsitikino, kad prastomis miesto gatvėmis ir šaligatviais besipiktinančių kauniečių skundai pagrįsti.

„Savaitgalį kartu su šeima teko pasivaikščioti Laisvės alėja ir S.Daukanto gatve. Nusifotografavau keletą „vaizdingų“ vietų, kurios netvarkomos jau daugiau kaip metai. Noriu žinoti, kada bus imtasi tvarkybos darbų“, – neslėpė Kauno meras, netvarką liudijančias nuotraukas išplatinęs ne tik žiniasklaidai, bet ir savivaldybės administracijos darbuotojams.

Pastarųjų teigimu, miestui ėmus gyventi taupymo režimu, prioritetas skiriamas miesto gatvėms, kuriose atsivėrusios duobės gali sukelti rimtesnius padarinius.

„Oras geras, todėl remontuojame gatves. Šią savaitę Raudondvario plentą lopėme, Rokuose, Aleksote laukia duobės. Iš 150 tūkst. Lt, skirtų šiemet gatvėse esančioms duobėms taisyti, 80 tūkst. Lt jau išleidome. Bandysime gauti papildomų lėšų“, – sakė Kauno miesto savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Algirdas Vyšniauskas. Anot jo, pirmiausia remontuojamos tos duobės, kurios yra judriausiose, pagrindinėse miesto gatvėse.

„Nesutvarkytos jos gali sukelti rimtą pavojų tiek automobiliui, tiek patiems vairuotojams, pėstiesiems“, – pabrėžė valdininkas. Jis pripažino, kad miesto šaligatviai taip pat nėra geros būklės. Tačiau jų remontas – ne prioritetinis darbas. „Jei šaligatvio duobė keltų pavojų žmonių sveikatai, žinoma, pultume ją taisyti. Tačiau mažesnės duobės ar iškeltos plytelės turės sulaukti savo laiko“, – sakė A.Vyšniauskas.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min