Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 24d. 16:06

Duobėtų kelių įvaizdį pelnęs Kaunas mėgina keisti savo veidą: be pradėto gatvių remonto, taisomi ir laiptai

Duobės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Duobės

Kaunas šią vasarą ketina atsinaujinti. Be jau vykdomų gatvių remonto darbų, šiandien mieste pradedami tvarkyti iš V.Putvinskio į Aušros gatvę vedantys laiptai.

Darbininkai šioje vietoje atstatys trūkstamus ir suremontuos nutrupėjusias laiptų pakopas, įrengs naujus turėklus, pagilins vandens griovelius.

Prie Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios ir funikulieriaus esantys laiptai buvo įrengti tarpukariu. Tada laiptams buvo naudota brangi bazalto medžiaga. Šiuo metu dalis bazalto plokščių yra dingusios, keletas jų sudėtos netoli laiptų. Šias plokštes ketinama panaudoti atnaujinant laiptus.

Pasak Miesto tvarkymo skyriaus specialistų, šiuo metu nėra finansinės galimybės atstatyti visus laiptus naudojant bazaltą, todėl šiai medžiagai buvo surastas pakaitalas – paprastesnis granitinis akmuo.

„Priimdami sprendimą, kuriuos laiptus remontuoti šiemet, atsižvelgėme į seniūnijų prašymus bei specialistų vertinimus dėl laiptų būklės. Vieni avaringiausių šiuo metu yra Aušros g. ir V.Putvinskio g. jungiantys laiptai, todėl pradėjome nuo jų. Taip pat atsižvelgėme į praeivių srautų dydį“, – teigė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Kaune iš viso yra apie 70 laiptų. Pernai jie buvo atnaujinti Senamiesčio teritorijoje. Per šią vasarą planuojama sutvarkyti dar 5 mieste įrengtus laiptus: tarp Studentų g. ir Purienų g., tarp Dzūkų g. ir Tunelio g., tarp Perkūno al. ir Tunelio g. bei tarp Eivenių g. ir Jonavos g.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min