Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 9d. 14:13

Dviem „Maximos“ darbuotojams Vilniuje nustatytas koronavirusas, daugėja pasveikusiųjų

Karantininis rytas Raseiniuose
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Maxima“ Raseiniuose

Prekybos tinklas „Maxima“ praneša, kad per praėjusią savaitę nuo COVID-19 infekcijos pasveiko šeši darbuotojai. Sekmadienį, lapkričio 8 dieną, dviem „Maximos“ darbuotojams Vilniuje nustatytas koronavirusas. Parduotuvėse ir kituose padaliniuose, kur dirbo COVID-19 susirgę darbuotojai, yra atlikta pilna dezinfekcija.

„Kai kasdien šalyje drastiškai auga susirgimų COVID-19 skaičius, nebesame nė vienas apsaugotas nuo koronaviruso. Mus džiugina, kad pastarąsias dienas naujų susirgimų tarp „Maximos“ darbuotojų vis mažėjo – vakar COVID-19 nustatytas dviem darbuotojams, o pasveikusiųjų daugėja. Per praėjusią savaitę šeši darbuotojai pasveiko ir įveikė COVID-19 ligą. Parduotuvių ir kitose patalpose, kuriose dirbo koronavirusu užsikrėtę darbuotojai, yra papildomai išvalytos ir atlikta pilna vidaus dezinfekcija. Konsultuojamės su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir imamės visų rekomenduojamų prevencinių veiksmų, kurie padėtų išvengti COVID-19 susirgimų plitimo“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Vakar COVID-19 infekcija nustatyta Vilniuje, Santaros g. 5, esančios „Maxima XX“ parduotuvės darbuotojui. Jis paskutinįsyk darbo vietoje buvo lapkričio 4 dieną. Artimų kontaktų nei su pirkėjais, nei kitais kolegomis nebuvo.

Koronavirusu užsikrėtusi maisto gamybos cecho, veikiančio Vilniuje, „Maxima XXX“ parduotuvėje, Savanorių pr. 247, darbuotoja paskutinįsyk savo darbo vietoje buvo lapkričio 3 dieną. Dvi kolegės, kurios kontaktavo su COVID-19 užsikrėtusia darbuotoja, saviizoliavosi.

Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios susirgimai COVID-19 infekcija yra diagnozuoti 95 „Maximos“ darbuotojams, iš kurių 31 darbuotojui yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus. Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 1241 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai. Šiuo metu 95 darbuotojų testo atsakymų dar laukiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min