Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvigubas „Jaunimo misijos” gimtadienis

Šeštadienį Airijos katalikus pasiekė popiežiaus ganytojiškas laiškas.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Jaunimo misija“ Lietuvoje įkurta prieš septyniolika metų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Klaipėdoje rengiamas tarptautinės organizacijos „Jaunimo misija“ gimtadienio šventė. Ši organizacija įkurta prieš 50 metų, o Lietuvoje – prieš 17 metų.

„Praeities šventimas ir žvilgsnis į ateitį“ – taip vadinasi šventė, kurią šeštadienį aplankyti kviečia „Jaunimo misijos“ organizatoriai. Tą dieną bus prisiminta praeitis.

Programa prasidės 10.30 val. šventomis mišiomis Kristaus Karaliaus bažnyčioje. Nuo 12  iki 15 val. laikas bus skirtas maldai bei šlovinimui. Kiek vėliau, 17 val.,  iškilmes persikels į „Neumann Hall“  fojė, kur atvyks buvę ir esami savanoriai ir kiti su „Jaunimo misijos“ veikla susiję asmenys.

Organizacija „Jaunimo misija“ apima tūkstančius žmonių ir šimtus organizacijų daugelyje pasaulio šalių. „Jaunimo misija“ įkurta 1960 metais JAV. Jos įkūrėjas – Loren Cunninghan. Organizacijos tikslas buvo surinkti jaunų žmonių komandas ir išleisti jas į trumpalaikes misionieriškas keliones.

Lietuvoje „Jaunimo misija“ įsteigta 1993 metais. Lietuvos Respublikos sveikatos ministerija pakvietė „Jaunimo misijai“ priklausantį laivą „Anastasis“ atplaukti į Lietuvą. Juo atvyko  kanadiečiai Karen ir Randy Purves.

Jie pirmieji pradėjo „Jaunimo misijos“ veiklą Lietuvoje.  2003 metų kovo mėnesį „Jaunimo Misija“ buvo įregistruota kaip Labdaros ir pagalbos fondas.

Šiuo metu „Jaunimo misijos“ didžiausias siekis – supažindinti jaunimą su Kristumi, mokyti ir rengti tikinčiuosius atlikti savo Didžiojo pašaukimo misiją. 

„Jaunimo misijos“ įkūrėjai Lietuvoje Karen ir Randy padėjo ne vienam žmogui, surengė daugybę stovyklų, susitikimų. Vasaros pabaigoje sutuoktiniai po 17 metų savanoriavimo Lietuvoje, išvyksta į savo gimtinę Kanadą.

Paklausti, kas labiausiai įsiminė, atliekant šį misionierišką darbą, Karen ir Randy Purves nedvejodami atsakė, jog – nuoširdūs mūsų krašto žmonės. Moteris pasakoja, jog atvykus į Lietuvą iškilo daug sunkumų: kalbos barjeras, pinigų stygius, tačiau viską atpirko bendravimas su  žmonėmis. Sutuoktiniai tikina, kad svarbiausia viską daryti su meile, pasikliaujant Dievo malone.

Karen ir Randy teigė, kad sunkiausia bus palikti Lietuvą, čia sutiktus žmones, draugus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gimtadienis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min