Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviračiais aplink Lietuvą – per tris paras

M.Paluikis (dešinėje)  ir jo bičiulis R.Balandis šią vasarą ruošiasi pagerinti savo pačių pasiektą rekordą.
Asmeninio archyvo nuotr. / M.Puluikis (dešinėje) ir jo bičiulis R.Balandis šią vasarą ruošiasi pagerinti savo pačių pasiektą rekordą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdiečiai dviratininkai Marius Puluikis ir Remigijus Balandis ryžosi naujam iššūkiui. Jiedu prieš kelerius metus aplink Lietuvą apvažiavo per daugiau nei 4 paras ir 13 valandų, o dabar nori šį pasiekimą pagerinti.

2008-ųjų vasarą du vaikinai, lydimi draugų ekipažo, pagerino Lietuvos rekordą aplink gimtinę apvažiuodami per 4 paras, 13 valandų ir 15 minučių. Rekordas buvo užfiksuotas agentūros „Factum“.

Į Didžiąją Britaniją išvykę studijuoti jaunuoliai suorganizavo dar kelis žygius – „Grįžtam'09“ iš Londono į Vilnių, kuris tęsėsi 2500 kilometrų, ir 8000 kilometrų kelionę Aš+Tu=KmLT.

Dabar jaunuoliai intensyviai ruošiasi šios vasaros kelionei – jau bando dovanų gautus lietuviškus sportinius dviračius. „Esame numatę, kad kelionę pradėsime birželio 17-ąją, šią datą galėtų pakoreguoti nebent didelė audra, lietūs“, – teigė Marius. Šiais metais jie į kelionę leisis tuo pačiu maršrutu kaip ir 2008-aisiais. Dabar vaikinai šį maršrutą nori įveikti žymiai – beveik 30 valandų – greičiau. Išvažiavę ankstyvą ketvirtadienio rytą, Klaipėdoje jie vėl turėtų pasirodyti naktį į pirmadienį arba paryčiais. Kad dviratininkai nesukčiauja – įrodys paštuose surinkti antspaudai.

„Prieš trejus metus mes tikrai neišspaudėm visko, ką galėjome. Miegodavome gana ilgai, po 7–8 valandas. Poilsiui laiko turėjome. Todėl dabar stengsimės labiau“, – sakė Marius.

Ir šį kartą dviratininkus lydės ekipažas, jo sudėtyje bus ir mechanikas, padėsiantis jei kartais sugestų dviratis. Keliauninkai taip pat ketina pasiimti ir atsarginį dviratį. Prieš trejus metus vaikinai nebuvo tokie atsargūs.
„Druskininkuose, kai sugedo vienas dviratis, teko laukti porą valandų, kol jį pataisė. Taigi praradom nemažai laiko“, – prisiminimais dalijosi Marius.

Jau kelintus metus vasaromis išsiruošiantys į tolimas keliones vaikinai tikino, kad tai jau tapo savotišku įpročiu – kiekvienais metais planuoti ir rengtis dar vienam gyvenimo iššūkiui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Rekordas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min