Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviračių reikia ir kauniečiams, ir turistams

Išsinuomoti dviratį norintis klientas turi pateikti savo asmens dokumentą bei nusifotografuoti. Tuomet, pasirašęs vietoje parengtą sutartį, žmogus jau gali sėsti ant dviračio.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Išsinuomoti dviratį norintis klientas turi pateikti savo asmens dokumentą bei nusifotografuoti. Tuomet, pasirašęs vietoje parengtą sutartį, žmogus jau gali sėsti ant dviračio.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Prieš tris savaites duris atvėręs dviračių nuomos punktas nestokoja šios transporto priemonės gerbėjų dėmesio – dviračius kasdien nuomojasi ir kauniečiai, ir į Kauną užsukantys svečiai iš užsienio.

Kauno regiono turizmo informacijos centro (TIC), kuriame ir įsikūrė nuomos punktas, vadovas Sigitas Sidaravičius prieš tris savaites tvirtino, jog iki tol dažnas turistas teiraudavosi apie galimybę pusdieniui išsinuomoti dviratį. „Dviračius pradėjo nuomotis nuo pat pirmos dienos, susidomėjimas tikrai didelis. Vienu metu net buvo išnuomoti 18 iš 20 pas mus esančių dviračių. Ši paslauga itin populiari savaitgaliais“, – tvirtino S.Sidaravičius.

Laisvės alėjoje atidarant nuomos punktą, buvo svarstoma, ar galimybe išsinuomoti dviratį susidomės ir kauniečiai. „Po trijų savaičių galiu pasakyti, kad to reikėjo ne tik turistams, bet ir kauniečiams. Dviračius nuomojasi panašus skaičius tų ir tų, – tikino Kauno TIC vadovas. – Kauniečiai pastaruoju metu itin pamėgo dviračius. Vakarais po darbo daug miestiečių sėda ant dviračių ir išvažiuoja pabūti gryname ore. Būna, kad pro mus pravažiuoja grupės po 30 dviratininkų. Aišku, kauniečiai vis dar skaudžiai pratinasi prie to, kad Laisvės alėjoje yra dviračių takas. O pratinasi tuomet, kai į juos atsitrenkia dviratininkas ir jie nugriūva. Ne kartą teko matyti tokią situaciją. Deja, dar ne visi supranta, kad nevalia eiti dviračių taku, o jį kertant – būtina apsidairyti“.

S.Sidaravičius patikino, jog jau artėjantį rudenį antras dviračių nuomos punktas bus atidarytas Kauno pilyje įsikūrusiame TIC filiale. Tai turėtų įvykti tuomet, kai bus baigta Kauno pilies rekonstrukcija. Kauno TIC direktorius atskleidė, jog tuomet dviračius išsinuomoję klientai juos galės priduoti ir Laisvės alėjoje, ir Kauno pilyje.

Išsinuomoti dviratį vienai valandai Laisvės alėjoje esančiame punkte šiuo metu kainuoja 10 Lt, dviem valandoms – 15 Lt, o keturioms – 20 Lt. Važinėtis išsinuomotu dviračiu visą dieną kainuoja 35 Lt, o visą parą – 50 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Parašykite atsiliepimą apie 15min