Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvylikos vaikų šeimai – dovanos iš Kauno policijos rankų

Kauno policijos pareigūnai padovanojo mokyklinių reikmenų daugiavaikei šeimai
Kauno apskrities VPK nuotr. / Kauno policijos pareigūnai padovanojo mokyklinių reikmenų daugiavaikei šeimai
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 30 d., likus keletai dienų iki naujų mokslo metų pradžios, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, nešini dėžėmis su mokykliniais reikmenimis, vyko pradžiuginti Kaune gyvenančios daugiavaikės šeimos.

Rugpjūčio 9-29 d. vyko akcija, kurios metu Kauno apskrities VPK pareigūnai bei darbuotojai rinko įvairias mokyklines prekes. Visus mokyklinius reikmenis nuspręsta padovanoti 12 vaikų turinčiai šeimai.

Vaikams dovanas atvyko įteikti ne tik Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė kartu su kolega, bet ir policijos bičiulis Amsis. Jaunieji moksleiviai naujus mokslo metus sutiks ne tik apsirūpinę įvairiausiais kanceliariniais reikmenimis, bet ir pasipuošę naujomis kuprinėmis.

Vaikai liko maloniai nustebę gavę dovanas iš policijos pareigūnų rankų. Dėkodama už šią staigmeną, mama Jurgita teigė, jog išleisti vaikus į mokyklą bei visiems nupirkti reikalingus mokyklinius reikmenis yra sudėtinga. Trijų kambarių bute gyvenanti 11 asmenų šeima, šiemet į mokyklą išleis 8 vaikus.

Policijos pareigūnai džiaugiasi prisidėję prie džiugaus naujų mokslo metų šventės laukimo bei praskaidrinę daugiavaikės šeimos dieną kukliomis dovanomis.

VIDEO: Daugiavaikei šeimai – dovanos iš Kauno policijos rankų
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min