Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 08, 13:53

Džiaugsmas Kauno rajono gyventojams: maršrutinis taksi užsuks ir į Girionis

Nuo lapkričio 9 dienos 40-ojo maršruto (2-oji ligoninė-Vaišvydava) dalis maršrutinių taksi darbo dienomis važiuos iki Girionių (Kauno r.). Per dieną į šią gyvenvietę mikroautobusai užsuks trisdešimt kartų, maždaug kas pusę valandos, nuo 6.20 val. iki 21.40 val.
Girionys
Girionys / Forestgen.mi.lt nuotr.

Visą 40-ojo maršrutinio taksi eismo tvarkaraštį galima rasti www.kaunas.lt

Apie Girionis

Girionys – unikali Kauno rajono gyvenvietė. Čia gyvena ir dirba miškininkystės, aplinkos apsaugos, kraštotvarkos, humanitarinių ir kitų mokslų specialistai. Sparčiai besiplečiančioje Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje studijuoja būsimieji miškininkai, aplinkos inžinerijos specialistai.

Girionių gyvenvietėje nuolat rengiamos ne tik šalies, bet ir Europos bei pasaulio gamtos specialistų konferencijos ir seminarai, lankosi garbingi mokslininkai.

Vienas iš opesnių klausimų buvo susisiekimas visuomeniniu transportu – studentai, atvykstantys į  mokslus, čia gyvenantys žmonės neturėjo galimybių saugiai nuvykti ir grįžti iš darbo. Bendradarbiaujant Kauno rajono ir miesto savivaldybėms šią problemą pavyko išspręsti.

Siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, Kauno rajono savivaldybė planuoja renovuoti Girionių gyvenvietės apšvietimą. Įvairaus galingumo ir tipo lempos – neekonomiškos, gadina įvaizdį. Todėl pavasarį prasidės apšvietimo atnaujinimo darbai: bus pakeisti 75 šviestuvai, kabeliai po žeme.

Kitais metais ketinama pradėti įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką Girionys–Vaišvydava, kuris taps jungtimi tarp miesto ir kaimo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min