Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 7d. 13:53

E.Misiūnas apie sekmadienį vykstantį protestą: yra informacijos apie galimas provokacijas

Eimutis Misiūnas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Eimutis Misiūnas

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas po pasitarimo su Vidaus reikalų ministerijos pavaldžių statutinių institucijų vadovais ragina gyventojus laikytis rimties sekmadienį planuojamoje protesto akcijoje.

Pasak vidaus reikalų ministro, įtampos visuomenėje jaučiamos, stebimi įvairūs procesai, yra tam tikros informacijos apie galimas provokacijas, bet situacija kontroliuojama.

„Manau, intensyvūs šie metai parodė, kad jau išmokome ir draugiškai dideliu būriu švęsti, ir civilizuotai reikšti nuomonę. Noriu patikinti, kad pareigūnai taip pat puikiai jaučia visuomenės nuotaikas, yra atsakingi ir objektyviai galvojantys, tačiau supraskime ir visi gerbkime jų darbą – jie turi užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą", – pranešime žiniasklaidai cituojamas vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Anot ministro, platinami įvairūs gandai apie neramumus ir telkiamas pajėgas neturi jokio realaus pagrindo.

Visuomenininkas Andrius Tapinas, subūręs 50 profsąjungų atstovus, sekmadienį Vilniuje ketina organizuoti dėl etatinio mokytojų apmokėjimo modelio streikuojančių pedagogų palaikymo akciją.

Keliasdešimt pedagogų nuo praėjusio trečiadienio reikalaudami derybų su valdžia nakvoja Švietimo ir mokslo ministerijoje. Ketvirtą savaitę vyksta dalies pedagogų streikas dėl rugsėjį įvesto etatinio darbo apmokėjimo ir didesnių algų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min