Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 19d. 09:54

Edmundas Vaitekūnas palieka LATGA-A generalinio direktoriaus postą

LATGA-A generalinis direktorius Edmundas Vaitekūnas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Edmundas Vaitekūnas

Atsižvelgusi į LATGA-A generalinio direktoriaus Edmundo Vaitekūno siūlymą, LATGA-A Taryba lapkričio 22 d. priėmė nutarimą dėl jo pensinio amžiaus šalių susitarimu nutraukti darbo sutartį.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad E.Vaitekūnas dirbo LATGA-A direktoriumi nuo pat organizacijos įkūrimo pradžios 1991 metais. Per dvidešimt LATGA-A gyvavimo metų E.Vaitekūnas atsakingai kūrė bei organizavo LATGA-A veiklą Lietuvoje.

1991 metai buvo ne tik LATGA-A veiklos pradžia, bet taip pat ir metas, kai kūrėsi ir formavosi visa Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių sistema. E.Vaitekūnas, kaip LATGA-A vadovas, aktyviai prisidėjo prie šios sistemos kūrimo ir tobulinimo.

„Džiaugiuosi, kad po atsakingo dvidešimties metų darbo galiu ramiai išeiti į pensiją. Visuomet stengiausi, kad asociacija deramai atstovautų tiek Lietuvos, tiek užsienio autorių interesams. Tikiuosi, kad naujasis LATGA-A vadovas taip pat atsakingai tęs pradėtus darbus“, – teigia E.Vaitekūnas.

E.Vaitekūnas, pasitraukęs iš LATGA-A vadovo posto, ketina muzikuoti. Jis yra baigęs Klaipėdos muzikos fakultetą, turi dirigento kvalifikaciją.

Naujasis LATGA-A vadovas bus skiriamas gruodžio 20 d. LATGA-A Tarybos posėdžio metu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min