Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eilė prie Kauno klinikinės ligoninės vadovo kėdės sumažėjo

A.Stankevičius, neoficialiomis žiniomis, išbrauktas iš kandidatų sąrašų.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / A.Stankevičius, neoficialiomis žiniomis, išbrauktas iš kandidatų sąrašų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Norinčiųjų užimti „auksine“ vadinamą Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus kėdę gretos aptirpo. Iš 11 kandidatų liko 7.

Dar oficialiai nepatvirtintomis žiniomis, konkurso komisija atmetė Andriaus Stankevičiaus kandidatūrą. Jo pavardė kandidatų į Kauno klinikinės ligoninės postą sąraše sukėlė dalies Kauno miesto tarybos narių protestus.

A.Stankevičius yra Kauno miesto administracijos direktoriaus Antano Navakausko pavaduotojas, o A.Navakauskas yra ir konkurso komisijos pirmininkas. Šios komisijos pirmininko pavaduotojas yra A.Stankevičiaus kolega, administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Miladauskas.

Buvo atmesta ir Sveikatos mokslų universiteto (SMU) lektoriaus Alvydo Unikausko, ir buvusios Seimo narės, Vilijos Vertelienės kandidatūros.

Pagal konkurso sąlygas, kandidatas privalo turėti ne mažesnį kaip 3 metų administracinio darbo patirtį. Komisija V.Vertelienės atveju laužė galvą, ar Seimo nario pareigos vertintinos kaip administracinio darbo patirtis. Nuspręsta, kad ne, todėl ir V.Vertelienė iš sąrašų išbraukta.

Iš Darbo partijos į socialdemokratų gretas perbėgusi V.Vertelienė buvo laikoma viena iš skandalingai pagarsėjusio buvusio Kauno 2-osios klinikinės ligoninės direktoriaus Tautvydo Jankausko užtarėjų.

T.Jankauskas, ne kartą pakliuvęs į teisėsaugos akiratį dėl piktnaudžiavimo tarnybinėmis pareigomis, privačių ir viešųjų interesų supainiojimo, tebėra tarp pretendentų prestižinės ligoninės vadovo pareigoms užimti.

Šio posto siekia ir gydytoja Rita Banevičienė, buvusi T.Jankausko pavaduotoja, pirmoji į viešumą iškėlusi savo viršininko nuodėmes. T.Jankauskas R.Banevičienę atleido iš darbo, tačiau ją į tas pačias pareigas įpareigojo grąžinti teismas.

Kauno klinikinę ligoninę sudaro sujungtos Kauno 2-osios klinikinės ir Raudonojo Kryžiaus ligoninės. Tai yra antra pagal dydį gydymo įstaiga Kaune. Jos vadovo atlyginimas siekia per 10 tūkst. Lt. Kauno klinikinės ligoninės laukia milijoninės valstybės ir ES struktūrinių fondų skiriamos lėšos.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min