Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eilėraščiai keleivius ir glumino, ir linksmino

Studentų garsiai deklamuoti eilėraščiai Klaipėdos visuomeniniame transporte sulaukė įvairiausių reakcijų.
A.Kripaitės nuotr. / Studentų garsiai deklamuoti eilėraščiai Klaipėdos visuomeniniame transporte sulaukė įvairiausių reakcijų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iniciatyvūs uostamiesčio jaunuoliai, susibūrę į grupę keiskmiesta.lt, apsnūdusius keleivius viešąjame transporte išjudino deklamuodami eilėraščius.

Grupelė jaunuolių Klaipėdoje įgyvendina unikalias akcijas – kai netikėtoje vietoje iškrečiamas koks nors neįprastas pokštas. Per didžiuosius šalčius jaunuoliai vyko į pajūrį apsitaisę vasariškais drabužiais, „deginosi”, žaidė tinklinį ir visaip kitaip vasariškai pramogavo.

Šią savaitę studentai autobusų keleiviams paruošė staigmeną: įsėdę į miesto autobusą jie kurį laiką elgėsi lyg niekur nieko. Autobusui įsibėgėjus studentai pakilo nuo savo vietų ir ėmė deklamuoti išmoktas eiles: Kazio Binkio, Algimanto Baltakio, Justino Marcinkevičiaus bei Vinco Mykolaičio Putino.

Jaunuolių, kurių dauguma studentai, akcija susilaukė įvairiausių reakcijų. Vieni keleiviai garsiai plojo studentams ir dėkojo už sumanymą, kiti net šauko „Bravo”, tačiau būta ir tokių, kuriuos piktino garsiai deklamuoti eilėraščiai, esą autobusas – ne vieta tokiems „išsišokimams”.

Vienas iš tokios akcijos sumanytojų Audrius Laurutis teigė, kad grupelė keiskmiesta.lt tenori įnešti šiek tiek žaismingumo į kasdienį gyvenimą, kai visiškai to nesitikima.
Keiskmiesta.lt ateityje žada ir daugiau tokių akcijų.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min