Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 12d. 09:21

Eismo informacija: sninga ir pusto, kelių dangų būklė permaininga (atnaujinta 10.16 val.)

Taip naktį atrodė užpustyti keliai Šilutės rajone
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Taip naktį atrodė užpustyti keliai Šilutės rajone

Naktį snigo vakarinėje Lietuvos pusėje, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija. Visur pustė pažeme. Iki ryto sniegas išplito beveik į visą Lietuvą. Kritulių kol kas nėra tik rytiniuose rajonuose.

Daugiausia prisnigta Klaipėdos rajone – nuo 8 iki 20 cm, kitur – nuo 1 iki 5 cm.

Pagrindinių kelių dangų būklė permaininga – jos vietomis padengtos sniegu, vietomis provėžotos ar papustytos, o kai kur visai be sniego.

Po nakties dėl pustymo vėl atsirado sunkiai išvažiuojamų rajoninių kelių. Klaipėdos rajone 1% rajoninių kelių yra neišvažiuojami, o sunkiai išvažiuojamų yra apie 5%, Šilutės rajone, Marijampolės ir Šiaulių apskrityse yra apie 15%, Kauno apskrityje – apie 2% sunkiai išvažiuojamų rajoninių kelių.

Likusioje Lietuvos teritorijoje rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu, vietomis apledėję, vietomis papustyti ir yra slidūs.

Patariama ankstyvas keliones vakarinės Lietuvos dalies kaimo vietovėse atidėti vėlesniam laikui, kol keliai bus nuvalyti.

Atnaujinta 10.16 val. Sninga beveik visoje Lietuvoje.

Kritulių kol kas nėra tik rytiniuose rajonuose. Visur pusto pažeme.

Pagrindinių kelių dangos vietomis padengtos sniegu, vietomis provėžotos ar papustytos.

Klaipėdos rajone 1% rajoninių kelių yra neišvažiuojami, o visoje Klaipėdos apskrityje sunkiai išvažiuojamų kelių yra apie 18%, Šiaulių apskrityje ir Raseinių rajone yra apie 10%, Kauno rajone - apie 5% sunkiai išvažiuojamų rajoninių kelių.

Likusioje Lietuvos teritorijoje rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu, vietomis apledėję, vietomis papustyti ir yra slidūs.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min