Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eismo sąlygos Kaune – sudėtingos

Pūga Kaune
Aliaus Koroliovo nuotr. / Pūga Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors didžiulės kelininkų pajėgos visą naktį barstė ir valė miesto gatves, dėl nesustojančio sniego eismo sąlygos pirmadienį išliko sudėtingos. Pasitelkę visą turimą techniką, kelininkai darbus tęsia toliau.

Visos pagrindinės miesto gatvės, tiltai, viadukai ir įkalnės buvo valomos ir barstomos šlapios druskos mišiniu visą naktį. Gatvėse dirbo 15 barstytuvų-valytuvų ir 7 traktoriai, skelbia Kauno savivaldybė.

„Situacija mieste išlieka sudėtinga. Visą naktį be sustojimo dirbę kelininkai pluša toliau. Įpareigojome bendrovę „Kauno švara“ daugiau dėmesio skirti ne tik gatvėms, bet ir šaligatviams. Norėčiau pagirti sąmoningus kauniečius, kartu su kaimynais nusikasusius sniegą savo kiemuose ir šaligatviuose. Visus miestiečius raginčiau pasekti jų pavyzdžiu“, – sakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

„Po visos nakties nepertraukiamo darbo jau svyra rankos – nuvalai vieną gatvę, o už valandos ten vėl pilna sniego“, – tvirtino bendrovės „Kauno švara“ Miesto tvarkymo skyriaus viršininkas Vytas Bancevičius.

„Pranešimų apie nepravažiuojamas gatves Kauno mieste nesame gavę. Visą naktį pagrindinės gatvės, tiltai, viadukai ir įkalnės buvo valomos, tačiau atsižvelgiant į orų prognozes eismo sąlygos išliks sudėtingos, dėl to prašome vairuotojus būti itin atidžius“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

„Neramina tai, kad krentant temperatūrai, mažėja ant gatvių beriamos druskos efektyvumas. Artimiausiu metu ketiname į pagalbą pasitelkti ir mūsų subrangovų – bendrovių „Kausta“ ir „Kauno keliai“ – techniką“, – pasakojo bendrovės „Kauno švara“ generalinis direktorius Dalius Tumynas.

Sinoptikų duomenimis, sniegas artimiausiu metu trauktis nežada. Eismo sąlygos ir toliau reikalaus vairuotojų atidumo ir atsargumo. Prioriteto tvarka valoma ir šlapiu druskos mišiniu mieste barstoma maždaug 250 pagrindinių gatvių.

Pirmadienį miesto gatvėse dirba visa bendrovės „Kauno švara“ technika. Barstyti ir valyti gatves taip pat padeda ir bendrovių „Kausta“ ir „Kauno keliai“ mašinos.

„Kadangi sninga jau trečia para ir nustoti artimiausiu metu nežada, kol kas pavyksta tik užtikrinti, kad pagrindinės miesto gatvės būtų pravažiuojamos. Kai baigs snigti, nuo sniego išvaduosime ir mažesnes gatveles“, – tvirtino D.Tumynas.

Naujaisiais Kauno apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, didelių problemų dėl pravažiavimo Kauno gatvėse nėra. 10.15 val. buvo gautas pranešimas, kad trys vilkikai nepakyla į Aleksoto kalną Veiverių gatvėje. Greitosios pagalbos automobiliai dienos metu įstrigę nebuvo. Greitosios medicinos pagalbos duomenimis, vakar mirtinai sušalo vienas žmogus.

Pagal Ekstremaliųjų įvykių kriterijus meteorologų duomenimis Kauno mieste pūga ekstremalaus įvykių kriterijaus nepasiekė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min