Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eismo sąlygos penktadienį sudėtingos: visoje Lietuvoje snyguriuoja, vakarinėje ir šiaurinėje šalies dalyse vietomis pusto pažeme

Automobiliai apsnigtoje gatvėje
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Automobiliai apsnigtoje gatvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Eismo sąlygos dėl snygio išlieka sudėtingos.

Kaip praneša Automobilių kelių direkcija, visoje Lietuvoje snyguriuoja, o vakarinėje ir šiaurinėje šalies dalyse vietomis pusto pažeme. Magistraliniai ir krašto keliai padengti šlapiu arba privažinėtu sniegu, provėžoti. Šie keliai valomi didžiojoje šalies dalyje,  barstomi pavojingi ruožai.

Rajoninių kelių dangos padengtos puraus arba prispausto sniego sluoksniu, apledėjusios, slidžios. Šie keliai valomi didžiojoje Lietuvos teritorijoje.

Vairuotojai raginami atsižvelgti į meteorologines sąlygas, stengtis nelenkti kitų transporto priemonių, jei nėra būtinybės, o persirikiuojant, būti ypač atidžiais.

Vandens gylis krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė apsemtame ruože, kurio ilgis 450 metrų (nuo 6,29 iki 6,74 km),  išlieka 63 cm. Eismas draudžiamas, lengvąsias transporto priemones ir gyventojus (keleivius) VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ perkelia specialiomis transporto priemonėmis.

VIDEO: 15min.lt. Apsnigti keliai 1 val. nakties, sausio 11 d., BMW driftina
VIDEO: 15min.lt. Apsnigti keliai 1 val. nakties, sausio 11 d.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad per parą, tai yra nuo ketvirtadienio 10 val. ryto, mieste išbarstyta 1060 tonų druskos ir 620 kubų smėlio. Sniego valymo darbai vyko nenutrūkstamai. Sinoptikai prognozuoja, kad penktadienį visą dieną snigs, todėl kelininkai pasiruošę vėl išjudėti į gatves.

Vairuotojai prašomi nestatyti automobilių nelegaliai ir nevažiuoti viešojo transporto juostomis, ypač žiemą, nes tokie veiksmai trikdo kelių tvarkymą, neleidžia tarnyboms dirbti efektyviai.

Sostinėje iš viso yra barstomos ir valomos 491 gatvė, jų bendras plotas – beveik 5,8 mln. kvadratinių metrų, bendras ilgis – 602 km. Šlapiomis druskomis barstoma 280 gatvių, smėlio-druskos mišiniu – 152 gatvės, sausa druska – 59 gatvės.

Žiemą eismo dalyviai prašomi planuodami kelionę į darbą, mokslus ir kt. numatyti jai daugiau laiko, būti atidūs ir laikytis kelių eismo taisyklių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min