Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2009 12 22

Eismo sąlygos šalyje išlieka sudėtingos (atnaujinta 11.05 val.)

Klaipėdos, Kretingos ir Plungės rajonuose magistralinių kelių dangos nuvalytos ir pabarstytos, bet dar padengtos prispausto sniego sluoksniu, magistralinių kelių dangos nuvalytos ir pabarstytos.
Rytinėje Amerikos pakrantėje, siaučiant sniego audroms, vietomis iškrito iki 40 cm sniego, nutrauktas elektros energijos tiekimas, paralyžiuotas eismas.
Sniegas sukėlė daugybę nepatogumų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Krašto kelių dangos nuvalytos dabar jos barstomos. Valomi rajoniniai keliai. Dar yra apsunkinto išvažiavimo rajoninės reikšmės kelių Kretingos rajone ir Priekulės meistrijoje. Čia eismo sąlygos sudėtingos, praneša kelininkai

Snyguriuoja Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Varėnos, Trakų, Ukmergės ir Utenos rajonuose. Magistralinių kelių dangos su nedidelėmis provėžomis – pabarstyti. Krašto kelių dangos provėžuotos, atskiruose ruožuose padengtos prispaustu suledėjusiu sniegu. Pabarstytos.

Normalios eismo sąlygos Marijampolės apskrityje. Čia magistralinių kelių dangos švarios ir sausos. Krašto kelių dangos daugiausiai plikos, vietomis su nedidelėmis provėžomis.

Rūkas Raseinių ir Šilalės rajonuose. Matomumas nuo 200 iki 300 m.

Rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu ir slidūs.

Apsemti ir apledėję kai kurie Šilutės rajone esančių rajoninių kelių ruožai. Bendras tokių kelių ruožų ilgis apie 950 m. Eismas šiuose ruožuose draudžiamas.

Orai atšils

Jau antradienio popietę orai ims šilti. Trečiadienį ir ketvirtadienį vietomis galima netgi lijundra ar lietus. Oro temperatūra gali svyruoti apie nulį laipsnių.

Detali orų prognozė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius