Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eismo sąlygos sekmadienį: prisnigo iki 10 cm

Apsnigtas „BMW“ automobilis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Apsnigtas „BMW“ automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Naktį snigo, snyguriavo bei pažeme pustė vidurio Lietuvoje ir pietinėje Lietuvos pusėje. Jurbarko rajone ir Marijampolės apskrityje prisnigo apie 6 cm, o Alytaus ir Kauno apskrityse iki 10 cm.

Rytą sninga ir pažeme vietomis pusto didesnėje šalies teritorijoje. Be kritulių tik vakariniuose, šiauriniuose ir rytiniuose šalies rajonuose. Magistralinių ir krašto kelių dangos įvairios: pietinėje pusėje padengtos sniegu, prispaustu sniegu, provėžotos, šiauriau, kur mažiau prisnigo, provėžotos, atvirose vietose plikos arba su sniego liežuviais. Slidoka. Šie keliai valomi ir barstomos tik pavojingos ar slidžios vietos.

Tose vietose, kur nėra kritulių, magistralinių ir krašto kelių dangos sausos, krašto keliuose miškingose vietovėse pasitaiko nežymių provėžų. Eismo sąlygos geros.

Rajoninių kelių dangos didesnėje Lietuvos dalyje padengtos sniegu, yra papustytų vietų, tačiau šie keliai išvažiuojami. Kitur šių kelių dangos atvirose vietose švarios ar provėžotos, miškingose vietovėse padengtos privažinėtu sniegu, apledėjusios, provėžotos.

Šilutės rajone apsemtas krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė nuo 6,3 iki 6,75 km, 450 m ilgio ruožas. Vandens gylis – 45 cm. Transporto priemonių kėlimas nutrauktas. Dėl ilgą laiką vyravusios itin žemos oro temperatūros, apsemtame ruože susidarė pavojingos ledų sangrūdos. Lengvųjų transporto priemonių perkėlimas bus atnaujintas tik Šilutės rajono ekstremalių situacijų valdymo centrui leidus.

Šiame rajone taip pat apsemti ir yra sunkiai išvažiuojami arba neišvažiuojami 13 rajoninių kelių ruožai, viso – 45,45 km. Vandens gylis – nuo 5 iki 100 cm.

Pagėgių savivaldybėje apsemti ir yra neišvažiuojami septynių rajoninių kelių ruožai. Viso – 46 km. Vandens gylis – nuo 20 iki 130 cm.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min