Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ekskursijomis laivu vėl kviečia susipažinti su uostu

Klaipėdos jūrų uostas
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Klaipėdos jūrų uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo liepos 19 d. iki rugpjūčio 23 d. pirmadieniais ir trečiadieniais Uosto direkcija trečius metus iš eilės klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams rengia nemokamas uosto apžvalgas laivu.

Pažintinės–informacinės ekskursijos laivu „Venus“ po Klaipėdos uosto akvatoriją truks apie 1 val. Akcija „Susipažinkime su Klaipėdos uostu“, pradėta 2008 metų vasarą ir sulaukė itin didelio visuomenės susidomėjimo bei gerų atsiliepimų.
 
Šios akcijos metu klaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai turės galimybę plaukdami laivu „Venus“ apžiūrėti uosto terminalus bei pasiklausyti gido pasakojimo apie uostą. Akcijoje dalyvavę svečiai bus apdovanoti uosto žinovo diplomu, o teisingai atsakę į gido klausimus – suvenyrais.
 
Akcijos „Susipažinkime su Klaipėdos uostu“ tikslas – tiesiogiai ir vaizdžiai supažindinti visuomenę su Klaipėdos uosto veikla, galimybėmis bei perspektyvomis, atskleisti jūrinės pramonės teikiamus ekonominius–socialinius privalumus, jūrinių bendruomenių darbo ir veiklos specifiką, mažinti uosto teritorijų uždarumą visuomenei, prisidėti prie uostamiesčio gyventojų ir jūrinės bendruomenės vienijimo.
 
Informacijos apie uostą sklaida visuomenei padės formuoti Klaipėdos uosto bei Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, įvaizdį bei atliks visuomenės švietėjišką funkciją. Šia gražia idėja Klaipėdos uostas palaiko 2008 metais Europos Komisijos pateiktą siūlymą rengti uostuose atvirų durų dienas ir tokiu būdu supažindinti visuomenę su uosto veikla.
 
Pažintinės–informacinės uosto apžvalgos laivu „Venus“ nuo Kruizinių laivų terminalo krantinės vyks:  Liepos 19, 21, 26 dienomis 10, 12 ir 14 valandomis  bei rugpjūčio 2, 4, 9, 11, 16, 18 ir 23 dienomis.   
 
Norintys dalyvauti turėtų registruotis telefonu (8 46)  499 793.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min