TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Elektrą vogė naminukei virti

Elektros laidai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Elektros laidai
Šaltinis: 15min
0
A A

Atnaujintas incidento, kai miškelyje alkoholiui virti buvo naudojama vogta elekros energija, tyrimas.

Dar praėjusių metų sausio 14 dieną Šilutės rajone atskleistas dvigubas nusikaltimas. Sulaikytas asmuo, vogęs elektros energiją ir ją naudojęs naminukės fabrikėlio veiklai. VST specialistams, analizuojantiems suvartotos elektros energijos kiekį, kilo įtarimų, kad Šilutės rajone ypač stambiu mastu gali būti vagiama elektros energija.

Atlikdami 10 kV linijos patikrą, VST darbuotojai pastebėjo, kad Šilutės rajono miškuose nuo akcinei bendrovei VST priklausančios linijos nelegaliai vartojama elektros energija.

Konspiracijos ir saugumo tikslais, akcinės bendrovės VST specialistai kreipėsi pagalbos į Klaipėdos VPK policijos pareigūnus ir kartu paspendė vagišiams spąstus. Nuo ankstyvo ryto budėdami pasalos vietoje specialistai atskleidė net du nusikaltimus.

Sekdami nelegaliai prijungtu kabeliu Šilutės rajono miške jie aptiko visą naminukės fabriką, kurio įrenginiams buvo naudojama vogta  elektros energija. Visų nelegaliai įrengtų elektros įrenginių galingumas buvo 40,5 kW. Pagal gamybos apimtis fabrikas per metus galėjo suvartoti apie 350 000 kWh vogtos elektros energijos, akcinei bendrovei VST padarytas nuostolis siekia apie 130 tūkstančių litų.

Nors sučiuptas įvykio vietoje Žemaičių Naumiesčio gyventojas I.R. iškart davė parodymus, iš kurių dvejonių dėl nusikaltimo nekilo, vėliau  jis persigalvojo ir savo kaltę neigė, keletą kartų keitė parodymus.

Ikiteisminis tyrimas dėl abejotinų priežasčių net du kartus buvo nutrauktas, tačiau neseniai Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro Giedriaus Danielio nutarimu vėl atnaujintas ir perduotas Šilutės rajono policijos komisariatui, akd būtų altiktas naujas tyrimas.

„Mūsų darbuotojai nuosekliai dirba, kad nusikaltimai būtų išaiškinti, o jų kaltininkai sulauktų reikiamo atpildo. Džiaugiamės, kad teisėsauga atnaujino tyrimą, ir viliamės, jog nusikaltimas bus nuodugniai ištirtas, o šioje byloje bus padėtas taškas“, – sako akcinės bendrovės VST Vidaus kontrolės tarnybos departamento vadovas Kastytis Braziulis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min