Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 2d. 13:08

Elektroninė registracija į Vilniaus vaikų darželius vėl nustebino tėvus

Viršuliškių mokykloje įsteigtas grupes lankys 47 4-5 metų vaikai
Vilniaus m. saviv. nuotr. / Darželis
Oficialiai registruotis į Vilniaus vaikų darželius, kuriuose trūksta vietų sostinės vaikams, galima bus tik nuo 2015 m. sausio 12 dienos, tačiau pirmąją Naujųjų metų dieną tėvų laukė staigmena. Paaiškėjo, kad sistema kelias valandas veikė. Tad ne vienam kilo klausimas, ar tuo metu suskubę savo atžalas registruoti vilniečiai bus pirmieji sąraše.

Vilnietė Dalia sausio 1-ąją neslėpė pasipiktinimo: oficialiai registracija į Vilniaus vaikų darželius turėtų prasidėti tik nuo sausio 12 d., tačiau ketvirtadienį, po vidurnakčio, kelias valandas tai jau buvo galima daryti. „Toks įspūdis, kad susiregistravo, kam reikėjo, o sausio 12 d. loteriją bandys laimėti eiliniai žmogeliai“, – karčių žodžių negailėjo moteris.

Informacija, kad registruoti savo vaikus į Vilniaus vaikų darželius bus galima tik nuo sausio 12 dienos, buvo išplatinta, tad absoliuti tėvų dauguma tikrai nepuolė tuo užsiimti vos laikrodžiams paskelbus apie atėjusius Naujuosius, 2015-uosius.

Vilniaus savivaldybė tėvus ramina – tai tebuvo patikrinimas ir visi prašymai, kuriuos spėjo pateikti vilniečiai, bus panaikinti. „Buvo vykdomas sistemos testavimas ruošiantis registracijai į darželius prasideda nuo sausio antrojo pirmadienio, taigi, sausio 12 dienos. Todėl laikinai ji ir buvo paleista. Tačiau tėvų, kurie registravosi į darželius testuojant sistemą, prašymai bus panaikinti. Apie tai jie taip pat bus informuojami elektroniniu būdu“, – teigiama Vilniaus savivaldybės atsakyme.

Elektroninė registracija į Vilniaus vaikų darželius nemažai problemų pridarė ir prieš metus. Tuomet sistema strigo, tėvai piktinosi, bet savivaldybė tikino, kad toks priėmimas į darželius yra daug skaidresnis ir patogesnis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:07
14:06
01:01

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min