Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Elektroniniame surašyme sudalyvavo ketvirtadalis šalies gyventojų

Nešiojamas kompiuteris
Š.Mažeikos/BFL nuotr. / Nešiojamas kompiuteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Iki trečiadienio pratęstame elektroniniame visuotiniame gyventojų surašyme savo duomenis jau pateikė 816 tūkst., arba daugiau kaip 25 proc., Lietuvos gyventojų, praneša Statistikos departamentas.

Kaip praneša Statisitkos departamentas, tiek žmonių surašyme sudalyvavo per dvi savaites – nuo kovo 1-osios iki 15-osios 10 valandos.

Aktyviausiai elektroniniame gyventojų ir būstų surašyme dalyvavo didžiųjų miestų gyventojai: jau susirašė 36 proc. Vilniaus, 34 proc. Kauno, 30 proc. Šiaulių, 29 proc. Panevėžio, 28 proc. Klaipėdos gyventojų.

Aktyvūs ir kitų miestų ar rajonų savivaldybių gyventojai: surašyme dalyvavo 29 proc. Alytaus ir Palangos, 21 proc. Marijampolės miestų gyventojų, 28 proc. Kauno rajono, po 25 proc. – Utenos ir Mažeikių rajonų bei Druskininkų gyventojų, po 24 proc. Klaipėdos rajono ir Birštono savivaldybės gyventojų.

Elektroniniu būdu jau susirašė 370,2 tūkst. vyrų ir 446,4 tūkst. moterų.

Išankstiniais duomenimis, kovo 1-ąją Lietuvoje buvo 3 mln. 235,2 tūkst. gyventojų.

Aktyviausiai gyventojai prie sistemos jungėsi pirmomis ir paskutinėmis surašymo dienomis, kai prie sistemos per valandą jungėsi vidutiniškai 17 tūkst. gyventojų.

Internetu dar galima susirašyti iki kovo 16 dienos, 24 valandos. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į ypač aktyvų gyventojų dalyvavimą elektroniniame surašyme ir pačių gyventojų pageidavimus, teigia departamentas.

Pasibaigus elektroniniam surašymui, gyventojus surašinėtojai pradės lankyti nuo balandžio 5 d.

Bus lankomi tie gyventojai, kurie elektroniniu būdu surašė ne visus savo būsto gyventojus ar nedalyvavo elektroniniame surašyme. Surašymo darbuotojus bus galima atpažinti iš surašymo darbuotojų pažymėjimų ir specialių portfelių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min