Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Elitui – priėmimas Operos teatre

Į iškilmingą priėmimą rinkosi šalies elitas.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Į iškilmingą priėmimą rinkosi šalies elitas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Maždaug tūkstantis svečių šį vakarą susirinko į Nacionaliniame operos ir baleto teatre vykstantį Nepriklausomybės paskelbimo 91-ųjų metinių minėjimą. Nors priėmimas suplanuotas kuklus, jį organizuojančių Prezidentūros darbuotojų skaičiavimais, vakaras kainuos apie 50 tūkst. litų.

Pakviestųjų  į Prezidentūros rengiamą Vasario 16-osios priėmimą Operos ir baleto teatre laukia ne tik garsių mūsų meno kolektyvų koncertas, bet ir „Stiklių“ restorano paruoštos vaišės.

Prezidentūros darbuotojai dar kelias dienas prieš renginį žiniasklaidą patikino, esą šįkart nepamiršta pakviesti  ir Kovo 11-osios akto signatarų, juolab kad  Kovo 11-osios proga Seimas net ir kuklaus priėmimo esą neberengs. 

Tad šis vakaras – vienintelė proga šalies elitu save laikantiems ponams pademonstruoti, kokie jie valstybėje yra svarbūs ir gerbiami veikėjai. Todėl į Operos ir baleto teatrą skubinosi visi. Jau dabar nebe Konstituciniame Teisme, o tik televizijoje šmėkščiojantis Egidijus Kūris į pobūvį atėjo su ponia Audrone Kūriene.  

Lydimi dviejų ponių, Operos teatro laiptais drauge kilo seimūnas Zigmantas Balčytis ir kardiologas Pranas Šerpytis. Atvyko ir ministras Raimundas Palaitis su ponia, ir valstybės kontrolierė Rasa Budbergytė.  

Magnatą Bronislovą Lubį taip pat lydėjo ponia, o žurnalistė Jolanta Butkevičienė atvyko su ponu. Seimo narys Dainius Budrys atėjo su Daiva Tamošiūnaite-Budre.  Dalyvavo ir Zuokai, ir naujasis Vilniaus meras Vilius Navickas su ponia. Skubinosi visi: negi ignoruos Prezidentūros kvietimą?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min