Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 12d. 15:40

Emanueliui Zingeriui įteiktas aukščiausias Ukrainos Užsienio reikalų ministerijos apdovanojimas

Emanuelis Zingeris
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Emanuelis Zingeris

Spalio 12 d. Ukrainos ambasadoje Vilniuje surengtoje ceremonijoje Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkui Emanueliui Zingeriui buvo įteiktas aukščiausias Ukrainos Užsienio reikalų ministerijos apdovanojimas – garbės ženklas „Už nuopelnus“.

Ukrainos užsienio reikalų ministras Konstantinas Griščenka apdovanojimą E. Zingeriui skyrė už ilgalaikį ženklų indėlį remiant Ukrainos eurointegracinius siekius, ypatingus asmeninius nuopelnus stiprinant dvišalius Lietuvos ir Ukrainos santykius  ir  nuoseklią paramą Ukrainai tarptautinėje arenoje.

Įteikdamas apdovanojimą, Ukrainos ambasadorius Lietuvos Respublikoje Valerijus Žovtenko pažymėjo, kad šis apdovanojimas teikiamas Ukrainai ypatingai  nusipelniusiems užsienio valstybių politikams ir diplomatams.

Ceremonijos metu Seimo  Užsienio reikalų komiteto pirmininkas E. Zingeris pažymėjo, kad Ukraina su savo garbinga tūkstantmete istorija nusipelno turėti savo vietą Europos Sąjungoje, ir tiki, kad Lietuva bus viena pirmųjų valstybių narių, ratifikuojant būsimąją Ukrainos Asociacijos sutartį su Europos Sąjunga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min