Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Energetikos viceministrė Renata Cytacka galų gale atsistatydino

Renata Cytacka
Energetikos ministerijos nuotr. / Renata Cytacka
Šaltinis: 15min
0
A A

Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius pasirašė įsakymą, kuriuo iš darbo atleidžiama Energetikos ministerijos viceministrė Renata Cytacka jai prašant.

Atsinaujinančių energijos išteklių plėtros ir šilumos ūkio plėtros bei energijos išteklių vartojimo efektyvumo didinimo politikos įgyvendinimo klausimus kuravusi viceministrė R.Cytacka darbą Energetikos ministerijoje pradėjo 2012 m. gruodžio 28 d.

Valstybės tarnybos įstatyme numatyta, kad tokiais atvejais, kai tarnautojai iš pareigų atsistatydina savo noru, išeitinės išmokos jiems nėra mokamos.

Dėl R.Cytackos vos posto neteko energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius. Premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė, kad prezidentei neteiks J.Neverovičiaus kandidatūros į energetikos ministro postą, jeigu ji neatsistatydins.

A.Butkevičius ne kartą priekaištavo J.Neverovičiui dėl R.Cytackos elgesio – ji išgarsėjo, kai prezidentę išvadino melage, ant savo namo Šalčininkų rajone nekėlė valstybinės vėliavos per dvi iš eilės Lietuvos šventes, tačiau iškėlė Lenkijos vėliavą per kaimyninės šalies valstybinę šventę.

„Tikrai R.Cytackos kompetencija kelia daug klausimų ir anksčiau energetikos ministras buvo aiškiai pabrėžęs, kad jis peržiūrės visų viceministrų kompetencijas, įvertins nuveiktą darbą. Dabar yra tas metas, kai jis tą turi atlikti, peržiūrėti“, – yra sakęs premjeras.

R.Cytacka – vienintelė viceministrė, kuri iki praėjusios savaitės penktadienio vakaro savo noru neatsistatydino iš pareigų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Renata Cytacka
Parašykite atsiliepimą apie 15min