Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 2d. 22:04

Entuziastas ir vėl sieks rekordo

Gvidas Skirutis
Gvido Skiručio biografijoje - keletas rekordų.

Klaipėdietis Gvidas Skirutis jau nebe pirmą kartą rengiasi ekstremaliam žygiui. Liepos 2-osios vakarą jis leidosi į kelionę dviračiu aplink Lietuvą.

20.30 val. startavęs nuo savo namų kiemo Klaipėdoje ir pasukęs Palangos link, vyras ketina įveikti apie 1220 kilometrų važiuodamas Lietuvos pasieniu. Į kelionę jis leidosi vienas, išlydėtas žmonos Viktorijos ir dviejų vaikų. Kad kelionė būtų  saugi, G. Skirutį automobiliu lydės ir tam tikruose kelionės taškuose lauks draugas Dalius.

Ponas Gvidas 15min.lt pasakojo ketinąs pagerinti Lietuvos rekordą, kurį 2008 metais pasiekė Remigijus Balandis ir Marius Puluikis, kelionėje aplink Lietuvą dviračiais įveikę per 4 dienas 13 val. 15 min. G. Skirutis, plentiniu dviračiu važiuodamas tuo pačiu maršrutu rekordą ketina pagerinti per 4 dienas 3 val.: „Viskas priklausys nuo emocinės, psichologinės būklės ir transporto priemonės. Vienam važiuojant bus sunku, teks kovoti su savimi”.

Važiuodamas jis ketina per dieną sustoti kelioms trumpoms poilsio minutėms, o ilgesnį poilsį planuos atsižvelgdamas į savo būseną, orą. Kad rekordas būtų teisėtai užfiksuotas, kiekviename taške vyriškis ieškos liudininkų, kurie turės pasirašyti ant specialaus blanko. Kelionės bendražygis automobiliu, Dalius, filmuos kelionės eigą.

Aktyvų laisvalaikį mėgstantis G. Skirutis prasitarė, kad į kelionę išsiruošė paskutinę dieną, nors planuota buvo apie pusmetį. „Dviratį iš serviso pasiėmiau prieš dvi valandas”, – juokėsi vyras.

G. Skirutis rekordo siekia jau ne pirmą kartą. Prieš keletą metų jis kartu su keliais draugais aplink Lietuvą apkeliavo keturračiais, jais vėliau keliavo ir į Ukrainą, Odesos miestą, sekdamas Vytauto Didžiojo istorinių žygių pėdomis.

Dviviečiu dviračiu tandemu greičiausiai įveikę atstumą aplink Lietuvą, rekordų knygoje įamžinti ir abu sutuoktiniai Skiručiai.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min