Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 21d. 20:02

Pirmininkavimo ES metu Lietuva išdalins šešias tonas dovanų

Lietuvos dovanos
URM nuotr. / Lietuvos dovanos

Šešias tonas Lietuvos pirmininkavimo dovanų – kaklaraiščių, šalikėlių ir kanceliarinių priemonių – penktadienį Briuselyje, ES Taryboje esančiame Lietuvos delegacijų kambaryje, rūšiuoja ir skirsto į rinkinius 25-ių Lietuvos nuolatinės atstovybės darbuotojų būrys.

„Pirmininkavimo dovanos – tai graži tradicija, kuria naudojasi kiekviena pirmininkaujanti valstybė. Išskirtinius kaklaraiščius ir skareles su pirmininkaujančios šalies logotipu mėgsta ryšėti kitų ES šalių delegacijų nariai. Suvenyrai suteikia žavesio pirmininkavimui ir lieka kaip atsiminimo dovana: Briuselio gatvėse ir šiandien galima pamatyti daugiau nei prieš dešimt metų pirmininkavusių šalių dovanų – skėčių, šalikų ar kaklaraiščių“, – sakė darbuotojų būriui vadovaujantis nuolatinio atstovo ES pavaduotojas Ričardas Šlepavičius.

Nuolatinės atstovybės darbuotojų komanda per penktadienį turi paruošti 12 300 pirmininkavimo dovanų komplektų.

Dovanų paketą sudaro: kanceliarinių priemonių rinkiniai – bloknotai, rašikliai, dėklai dokumentams, kaklaraištis vyrams ar šalikėlis moterims. Visos šios pirmininkavimo dovanos yra pažymėtos oficialia pirmininkavimo simbolika. Mėlynos spalvos kaklaraiščius ir šalikėlius puošia tradicinis lietuviškas Sodo motyvas.

Šešių tonų dovanų siuntą į Briuselį atvežė Lietuvos pirmininkavimo rėmėja bendrovė „DHL Lietuva“.

Dovanos ES delegacijų nariams Briuselyje bus pradėtos dalinti liepos 1 d. darbo grupių posėdžiuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min